Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων

Δείτε αναλυτικά όλους τους αγώνες του σαββατοκύριακου (4-5/11) και τους διαιτητές που θα «σφυρίξουν».

Ανακοινώθηκαν την Τετάρτη (1/11) από την ΚΕΔ οι διαιτητές για τους αγώνες της 5ης αγωνιστικής για τους ομίλους 1,5,6,7 και 8, και της 7ης για τους ομίλους 2,3 και 4.

Όλοι οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή (5/11) εκτός από αυτό το Ρόδος – Διαγόρας που θα γίνει το Σάββατο (4/11) στις 18:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1ος όμιλος

5η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Διδυμοτείχου) ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης (Κακουλίδης, Τζιώτζιος (Θράκης), Βερνέζης (Καβάλας)

15:00 (Δημοτικό Ελευθερούπολης) Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου (Πουλικίδης, Παστιάδης, Χασιώτης (Δράμας)

15:00 (Δημοτικό Φελώνης) Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης ( Στόλης, Κρύωνας, Αναστασιάδης (Σερρών)

15:00 (ΕΠΣ Θράκης) Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου (Σιμίδης, Τερζόπουλος, Εμίρ (Έβρου)

15:00 (Δημοτικό Σερρών) Ελπίδα Σκουτάρεως – Καβάλα (Λυμπούδης, Χαδήμογλου, Τυριακίδης (Μακεδονίας)

15:00 (Δημοτικό Ξηροποτάμου) Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής (Ελευθεράκης, Χατζημωυσιάδης, Γκοντόλιας (Ξάνθης)

2ος όμιλος

7η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Αριδίας) Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός (Χανίδης, Τασόπουλος, Κουφός (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Παλαιοχωρίου) Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας (Γκαραγκάνης, Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας))

15:00 (Καυτανζόγλειο) Ηρακλής – Κιλκισιακός (Δημητριάδης, Πάσσαλης, Σκούτας (Χαλκιδικής))

15:00 (Καμπανιακού) Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας (Μπούτσικος, Μιχτατίδης, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας))

15:00 (Τρικάλων Ημαθίας) Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Καρίτσας (Θεοχάρης, Σακκάς Π., Σακκάς Δ. (Θεσσαλίας))

15:00 (Δημοτικό Νάουσας) Νάουσα – Μακεδονικός (Σουλίδης (Κοζάνης), Ταγκαλίδης, Μίλτσης (Πέλλας))

15:00 (Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης) Πιερικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας (Κατεριάδης, Δέλλιος, Δεμερτζής (Πέλλας))

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

3ος όμιλος

7η αγωνιστική

14:00 ( ΔΑΚ Κοζάνης) Πόντιοι Καραγιαννίων – Λευκίμμη (Τσιοφλίκη, Καραγιάννης, Νάκας (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Αμυνταίου) Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος (Τσιμεντερίδης, Μπαλιάκας, Ιωαννίδης (Κοζάνης))

15:00 (Δημοτικό Ηγουμενίτσας) Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας (Τόμπρος, Μιχαλάς (Κέρκυρας), Τσόγκας (Πρέβεζας))

15:00 (Δημοτικό Αμφιλοχίας) Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά (Κουφογιάννης, Χλεμπογιάννης, Τσιπούρας (Φωκίδας))

15:00 (Δημοτικό Άρτας) Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας (Διώτης, Κούρλος, Μπύρος (Ευρυτανίας))

15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα (Πάνος, Κοττορος, Γιώτης (Ηπείρου))

Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου

4ος όμιλος

7η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Άσπρων Σπιτιών) Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη Βόλου (Κέκελος, Λυσσάρης, Κουτρομάνος (Αιτ/νίας))

15:00 (Δημοτικό Προαστίου) ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός (Τσιτσανούδης, Δεδικούσης,Παραφέστας (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Ιτέας) Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου (Λαούρης, Δοσκόρης, Καρααγιάννης (Φθιώτιδας))

15:00 (Πανθεσσαλικό) Ολυμπιακός Βόλου – Θήβα (Μπεκιάρης, Στεφανής, Παπαλίτσας (Καρδίτσας))

15:00 (Δημοτικό Μαρτίνου) Οπούντιος Μαρτίνου – Βόλος (Κατοικος, Λαμπότης, Μαχαίρας (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Βελεστίνου) Ρήγας Φεραίος – Βελούχι (Σφέτσας (Σάμου), Μπάλας, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων))

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

5ος όμιλος

5η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Κάτω Αχαγιάς) Αχαϊκή – Διαγόρας Βραχνέϊκων (Γκιάφης, Σούζας, Βασιλόπουλος (Αιτ/νίας))

15:00 (Δημοτικό Ζακύνθου) Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη (Σταυρόπουλος, Ασημακόπουλος, Καραμέρος (Ηλείας))

15:00 (Δημοτικό Λεωνιδίου) Λεωνίδιο – Αστέρας Αμαλιάδας (Ρούτσης (Κορινθίας), Πυργάκης, Αντωνόπουλος (Αρκαδίας))

15:00 (Δημοτικό Αγίου Αντωνίου) Παλληξουριακός – ΠΑΟ Βάρδας (Τσαγκαράκης, Ζούλης, Βασιλόπουλος (Αχαΐας))

15:00 (Δημοτικό Πύργου) Πανηλειακός – Παναρκαδικός ( Κόλλιας, Λυκομήτρος, Νενεκούμης (Αργολίδας))

15:00 (Δημοτικό Πύλου) Τσικλητήρας Πύλου – Καλαμάτα (Βεργέτης, Τριανταφύλλου, Νίκα (Αρκαδίας))

6ος όμιλος

5η αγωνιστική

Σάββατο (4/11)

18:00 (Δημοτικό Ρόδου) Ρόδος – Διαγόρας Ρόδου (Γκορτσίλας,Τοροσιάδης, Φράπος (Μακεδονίας))

Κυριακή (5/11)

15:00 (Οικονομίδεο) Ιάλυσος Ρόδου – Εθνικός (Παρχαρίδης (Δράμας), Κοκκαρίδας, Τσολακίδης (Αθηνών))

15:00 («Παναγιώτης Σαλπέας») Κερατσίνι – Πέλοπας Κιάτου (Φίτσας, Πλακάς (Δυτικής Αττικής), Μέστρος (Λέσβου))

15:00 (Θώδειο) Λουτράκι – Ιωνικός (Βλάχος, Ρούντος, Χόικας (Ανατολικής Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Νίκαιας) Προοδευτική – Ασπρόπυργος (Μαχαίρας, Λεοντακιανάκης, Κασιμάτης (Αθηνών))

Ρεπό: Ζευγολατιό

7ος όμιλος

5η αγωνιστική

14:00 (Δημοτικό Χαλκίδας) Χαλκίδα – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής (Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου), Γουρνιάς, Γκόντα (Ανατολικής Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Σπάτων) Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός (Λεμπέσης, Ζερβάκης, Κορώνας (Πειραιά))

15:00 (Δημοτικό Μυτιλήνης) Αιολικός – Παναργειακός (Τζαμουντζαντώνης, Καλογερόπουλος, Κόπανος (Χίου))

15:00 (Δημοτικό Κρανιδίου) Ένωση Ερμιονίδας – Πανθηραϊκός (Γιαννόπουλος, Γκούμας (Μεσσηνίας), Παναγάκος (Λακωνίας))

15:00 («Παναγιώτης Κουφός») Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας (Ντουμιτρέσκου, Φαγκρίδας, Σγουράκης (Πειραιά))

Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

8ος όμιλος

5η αγωνιστική

15:00 («Σταύρος Μαυροθαλασσίτης») Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών (Βλάχος, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Λύρης (Λέσβου))

15:00 (Δημοτικό Ατσαλένιου) Ατσαλένιος – ΟΦ Ιεράπετρας (Κασσελάκης, Αναστασάκης, Μαρνέζος (Χανιών))

15:00 (Δημοτικό Νέας Αλικαρνασσού) Ηρόδοτος – Παλαιόχωρα (Σταυρουλάκης, Φραγκιουδάκης, Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου))

15:00 (Ζηρίνειο) Κηφισιά – Ηλυσιακός (Ψυχουλάς, Κορακιανίτης, Δελής (Βοιωτίας))

15:00 («Σπύρος Γιαλαμπίδης») Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος (Περράκης, Καραγιαννίδης, Αραβίδης (Αθηνών))

Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Champions League: Πολυβόλο η Παρί, η Βασιλεία «ξέρανε» τη Γιουνάιτεντ! (videos)
Champions League: Πολυβόλο η Παρί, η Βασιλεία «ξέρανε» τη Γιουνάιτεντ! (videos)
Champions League: «Πρωτιά» για Μπαρτσελόνα, τρέχει και δεν... φτάνει η Γιουβέντους (video)
Champions League: «Πρωτιά» για Μπαρτσελόνα, τρέχει και δεν... φτάνει η Γιουβέντους (video)
Σπόρτινγκ-Ολυμπιακός 3-1: Κατέρρευσε και είπε «αντίο» στη Λισαβόνα
Σπόρτινγκ-Ολυμπιακός 3-1: Κατέρρευσε και είπε «αντίο» στη Λισαβόνα
Dallara Stradale: Ένας καλός λόγος για να γίνεις κάγκουρας
Dallara Stradale: Ένας καλός λόγος για να γίνεις κάγκουρας
Κοινωνικό Μέρισμα 2017: Έτσι θα πάρετε τα χρήματα - Η αίτηση και τα δικαιολογητικά
Κοινωνικό Μέρισμα 2017: Έτσι θα πάρετε τα χρήματα - Η αίτηση και τα δικαιολογητικά
Νίκος Μακρόπουλος: «Θαυμάστριά μου έγραψε βιβλίο με πρωταγωνιστή εμένα»
Νίκος Μακρόπουλος: «Θαυμάστριά μου έγραψε βιβλίο με πρωταγωνιστή εμένα»
Κοινωνικό μέρισμα: Ποιοι το δικαιούνται, ποιες είναι οι «παγίδες» και πώς συμπληρώνεται η αίτηση
Κοινωνικό μέρισμα: Ποιοι το δικαιούνται, ποιες είναι οι «παγίδες» και πώς συμπληρώνεται η αίτηση
Η «μούσα» του Μίμη Πλέσσα στο νέο της δισκογραφικό «σπίτι»
Η «μούσα» του Μίμη Πλέσσα στο νέο της δισκογραφικό «σπίτι»
Περισσότερα
Νέα σύλληψη για το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος (pic)
Νέα σύλληψη για το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος (pic)
Στο αστυνομικό τμήμα Βόλου συνεχίζεται το… τρίτο ημίχρονο του κυριακάτικου…
Νέα σύλληψη για το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος (pic)
Επεισόδια στο Βόλο: Το πανό του Μπέου που έκανε άνω κάτω το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος! (pics)
Επεισόδια στο Βόλο: Το πανό του Μπέου που έκανε άνω κάτω το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος! (pics)
Χαμός και επεισόδια στο ντέρμπι της Γ' Εθνικής ανάμεσα στον…
Επεισόδια στο Βόλο: Το πανό του Μπέου που έκανε άνω κάτω το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος! (pics)
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (19/11)
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (19/11)
Δείτε πως έχει διαμορφωθεί η βαθμολογία στους ομίλους της Γ'…
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (19/11)
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (19/11)
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (19/11)
Τα τελικά αποτελέσματα των ομίλων στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (19/11)
 LIVE τα αποτελέσματα σε FOOTBALL LEAGUE και Γ’ Εθνική
LIVE τα αποτελέσματα σε FOOTBALL LEAGUE και Γ’ Εθνική
Παρακολουθήστε ζωντανά από το Onsports την δράση όλων των αγώνων…
LIVE τα αποτελέσματα σε FOOTBALL LEAGUE και Γ’ Εθνική
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (18/11)
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (18/11)
Με τρία ματς άρχισε η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της…
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (18/11)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης