Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (21/10)

Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (21/10)

Με δύο παιχνίδια που έγιναν Σάββατο άρχισε η αγωνιστική δράση της Γ' Εθνικής που θα κορυφωθεί την Κυριακή.

Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Καβάλα-ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως
Νέστος Χρυσούπολης-Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών
Αρης Αβάτου-Αετός Ορφανού

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Απόλλων Παραλιμνίου 7
ΑΕ Διδυμοτείχου 7
Καβάλα 6
Νέστος Χρυσούπολης 6
Ελπίς Σκουτάρεως 5
Δόξα Προσκυνητών 4
Ορφέας Ξάνθης 4
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3
Αρης Αβάτου 2
Αετός Ορφανού 2
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 1
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 1

2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Αρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας
Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός
Νάουσα-Κιλκισιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας-Λαγκαδάς
Πιερικός-ΑΕΠ Ηρακλής
Ρεπό: Καμπανιακός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 4 αγώνες)
Αρης Παλαιοχωρίου 10
Αλμωπός Αριδαίας 8
Λαγκαδάς 8
Πιερικός 7
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 7
Αγροτικός Αστέρας 5
ΑΕΠ Ηρακλής 5
Εδεσσαϊκός 5
Μακεδονικός 4 -3αγ.
Φίλιππος Αλεξάνδρειας 4
ΑΕ Καρίτσας 4
ΑΟ Καρδίας 3 -3αγ.
Νάουσα 3 -3αγ.
Κιλκισιακός 1 -3αγ.
Καμπανιακός 1

3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Μακεδονικός Φούφα
Δόξα Κρανούλας-Καστοριά
ΑΕ Λευκίμμης-Πανλευκάδιος
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας
Τηλυκράτης-Αστέρας Παραποτάμου
Ερμής Αμυνταίου-Σκουφάς Κομποτίου
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 4 αγώνες)
ΑΕΠ Καραγιαννίων 10
Μακεδονικός Φούφα 10
Τηλυκράτης 9
ΑΕ Λευκίμμης 8
Ερμής Αμυνταίου 7
Θεσπρωτός 4 -3αγ.
Εθνικός Φιλιππιάδας 4 -3αγ.
Νέος Αμφίλοχος 3
Σκουφάς Κομποτίου 3
Πανλευκάδιος 3
Δόξα Κρανούλας 2 -3αγ.
Αστέρας Παραποτάμου 1
Καστοριά 0 -3αγ.

4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Βόλος-Θήβα 2-1 (21/10, 16:00)
Αστέρας Ιτέας-Αλμυρός
Αμβρυσσέας-Αχιλλέας Φαρσάλων
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλάνων
Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου
Διγενής Νεοχωρίου-Βελούχι
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 4 αγώνες)
Βόλος 15
Αλμυρός 9 -3αγ.
Νίκη Βόλου 7
Ολυμπιακός Βόλου 7
Αμβρυσσέας 7
Ρήγας Φεραίος 6
Οπούντιος Μαρτίνου 6
Θήβα 5
Βελούχι 3 -3αγ.
Αχιλλέας Φαρσάλων 3
ΑΟ Σελλάνων 2
Αστέρας Ιτέας 1 -3αγ.
Διγενής Νεοχωρίου 0 -3αγ.

5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Παναρκαδικός-Αχαϊκή 2-0 (21/10, 16:00)
Παλληξουριακός-Πανηλειακός
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-ΑΟΚ Πύλου
Αστέρας Βλαχιώτη Καλαμάτα
Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο
ΠΑΟΚ Βάρδας-Ζάκυνθος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Αστέρας Αμαλιάδας 9
Καλαμάτα 7
Αστέρας Βλαχιώτη 7
Διαγόρας Βραχνέικων 6
Παναρκαδικός 6
Πανηλειακός 5
Αχαϊκή 4
Ζάκυνθος 4
Παλληξουριακός 3
ΠΑΟ Βάρδας 1
ΑΟΚ Πύλου 1
Λεωνίδιο 0

6ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Διαγόρας Ρόδου-Κερατσίνι (13:30)
Ιωνικός-Ιάλυσος (14:30)
Λουτράκι-Ζευγολατιό
Πέλοψ Κιάτου-Προοδευτική
Εθνικός-Ενωση Ασπροπύργου
Ρεπό: Ρόδος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Ένωση Ασπροπύργου 6
Εθνικός Πειραιώς 5
Ιάλυσος 5
Διαγόρας 4 -2αγ.
Κερατσίνι 4 -2αγ.
Ρόδος 4
Προοδευτική 4
Ιωνικός 4
Λουτράκι 3
Πέλοψ Κιάτου 1 -2αγ.
Ζευγολατιό 0

7ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Πανθηραϊκός-Ταμυναϊκός (12:00)
Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός (14:30)
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Ερμιονίδα (15:00)
Χαλκίδα-Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός-Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Αήττητος Σπάτων 9
Ερμιονίδα 7
Χαλκίδα 6
Ερμής Κιβερίου 5
Ταμυναϊκός 4
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 4
Αιολικός 3 -2αγ.
Παναργειακός 3 -2αγ.
Πανθηραϊκός 1
Θύελλα Ραφήνας 0 -2αγ.
Τριγλία Ραφήνας 0

8ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Ιεράπετρα-Φωστήρας (15:30)
Ατσαλένιος-ΑΕ Μυλοποτάμου
Ερμής Ζωνιανών-Ηρόδοτος
Αγιος Ιερόθεος-ΑΟ Παλαιοχώρας
Ηλυσιακός-Αιγάλεω
Ρεπό: Κηφισιά

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)
Ηρόδοτος 7
Ιεράπετρα 6
Αιγάλεω 4 -2αγ.
Φωστήρας 4
Κηφισιά 3
Ηλυσιακός 2 -2αγ.
Ατσαλένιος 2
ΑΟ Παλαιοχώρας 2
ΑΕ Μυλοποτάμου 2
Ερμής Ζωνιανών 1 -2αγ.
Αγιος Ιερόθεος 1
* Από τον Ερμή Ζωνιανών έχουν αφαιρεθεί 3 βαθμοί.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Συγκλονίζει ο Παναγιώτης Φασούλας: Πώς ο γιος του νίκησε τον καρκίνο
Συγκλονίζει ο Παναγιώτης Φασούλας: Πώς ο γιος του νίκησε τον καρκίνο
ΑΕΚ: Έσκασε το… μπαμ με Βασιλόπουλο! (photos+video)
ΑΕΚ: Έσκασε το… μπαμ με Βασιλόπουλο! (photos+video)
Survivor 2: Διάσημοι: Ξένια των Rec: Η sexy τραγουδίστρια που θα κάνει… αίσθηση
Survivor 2: Διάσημοι: Ξένια των Rec: Η sexy τραγουδίστρια που θα κάνει… αίσθηση
Παναθηναϊκός: «Μύλος» με Μολέδο!
Παναθηναϊκός: «Μύλος» με Μολέδο!
Ανθή Λινάρδου: Το σατανικό σχέδιο του συζυγοκτόνου μέσα από τη φυλακή
Ανθή Λινάρδου: Το σατανικό σχέδιο του συζυγοκτόνου μέσα από τη φυλακή
Στρατός: «Λουκέτο» σε Κέντρα Εκπαίδευσης – Ποια κλείνουν οριστικά (λίστα)
Στρατός: «Λουκέτο» σε Κέντρα Εκπαίδευσης – Ποια κλείνουν οριστικά (λίστα)
Δώρα Ζέμπερη - Ο δικηγόρος της οικογένειας αποκαλύπτει: Έχουν σβηστεί αρχεία από τον υπολογιστή της
Δώρα Ζέμπερη - Ο δικηγόρος της οικογένειας αποκαλύπτει: Έχουν σβηστεί αρχεία από τον υπολογιστή της
Οικογενειακά επιδόματα: Αυτά είναι τα νέα μηνιαία ποσά ανάλογα με τα παιδιά και το εισόδημα
Οικογενειακά επιδόματα: Αυτά είναι τα νέα μηνιαία ποσά ανάλογα με τα παιδιά και το εισόδημα

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης