Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

Εντός έδρας ξεκινά τις υποχρεώσεις του ο Παναργειακός στον 7ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Η κλήρωση της τρίτης τη τάξει εθνικής κατηγορίας έγινε το μεσημέρι της Δευτέρας (18/9) στα γραφεία της ΕΠΟ και η ομάδα του Άργους θα αντιμετωπίσει στην πρεμιέρα την Χαλκίδα στο πιο σημαντικό ματς.

Συνοπτικά το πρόγραμμα του ομίλου:

1η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός - Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός - ΑΟ Χαλκίς
Ταμυναϊκός - Τριγλία Ραφήνας
Αιολικός - ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

2η αγωνιστική

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Ολυμπιακός: Αγωνία για Παπαπέτρου
Ολυμπιακός: Αγωνία για Παπαπέτρου
Τι ποντάρουμε στο Παναθηναϊκός Superfoods - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Τι ποντάρουμε στο Παναθηναϊκός Superfoods - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Το Top 30 των καλύτερων αποκρούσεων στην ιστορία! (video)
Το Top 30 των καλύτερων αποκρούσεων στην ιστορία! (video)
NBA: Γράφει ιστορία ο Αντετοκούνμπο! Δεύτερη σερί συμμετοχή σε All Star Game! (photos)
NBA: Γράφει ιστορία ο Αντετοκούνμπο! Δεύτερη σερί συμμετοχή σε All Star Game! (photos)
Επίδομα τέκνων: Οι προϋποθέσεις και τα δικαιολογητικά - Πώς θα υποβάλετε αίτηση
Επίδομα τέκνων: Οι προϋποθέσεις και τα δικαιολογητικά - Πώς θα υποβάλετε αίτηση
Νέα σοκαριστική τροπή: Θύμα εκβιασμού από τοκογλύφους η 44χρονη Ειρήνη Λαγούδη;
Νέα σοκαριστική τροπή: Θύμα εκβιασμού από τοκογλύφους η 44χρονη Ειρήνη Λαγούδη;
Αποκάλυψη: Αυτά είναι τα πέντε ονόματα για τα Σκόπια που προτείνει ο Νίμιτς
Αποκάλυψη: Αυτά είναι τα πέντε ονόματα για τα Σκόπια που προτείνει ο Νίμιτς
Καιρός: Αυτές τις περιοχές θα «σαρώσει» η κακοκαιρία τις επόμενες ώρες
Καιρός: Αυτές τις περιοχές θα «σαρώσει» η κακοκαιρία τις επόμενες ώρες

Θύελλα Ραφήνας - Αήττητος Σπάτων
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Πανθηραϊκός
Ερμής Κιβερίου - Ταμυναϊκός
ΑΟ Χαλκίς - Αιολικός
ΑΕ Ερμιονίδας - Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: - Παναργειακός

3η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - Πανθηραϊκός
Παναργειακός - Θύελλα Ραφήνας
Ταμυναϊκός - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας - Ερμής Κιβερίου
Τριγλία Ραφήνας - ΑΟ Χαλκίς
Ρεπό: Αιολικός

4η αγωνιστική
Παναργειακός - Αήττητος Σπάτων
Πανθηραϊκός - Ταμυναϊκός
Θύελλα Ραφήνας - Αιολικός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Χαλκίς - Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

5η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - Ταμυναϊκός
Αιολικός - Παναργειακός
ΑΕ Ερμιονίδας - Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας - Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Χαλκίς - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

6η αγωνιστική
Αιολικός - Αήττητος Σπάτων
Ταμυναϊκός - ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός - Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός - ΑΟ Χαλκίς
Θύελλα Ραφήνας - Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

7η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - ΑΕ Ερμιονίδας
Τριγλία Ραφήνας - Αιολικός
ΑΟ Χαλκίς - Ταμυναϊκός
Ερμής Κιβερίου - Παναργειακός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Πανθηραϊκός

8η αγωνιστική
Τριγλία Ραφήνας - Αήττητος Σπάτων
ΑΕ Ερμιονίδας - ΑΟ Χαλκίς
Αιολικός - Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός - Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Ταμυναϊκός

9η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - ΑΟ Χαλκίς
Ερμής Κιβερίου - Τριγλία Ραφήνας
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας - Ταμυναϊκός
Πανθηραϊκός - Παναργειακός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

10η αγωνιστική
Ερμής Κιβερίου - Αήττητος Σπάτων
Τριγλία Ραφήνας - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας - Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός - Πανθηραϊκός
Ταμυναϊκός - Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίς

11η αγωνιστική
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Ερμής Κιβερίου
Θύελλα Ραφήνας - ΑΟ Χαλκίς
Πανθηραϊκός - Τριγλία Ραφήνας
Παναργειακός - ΑΕ Ερμιονίδας
Ταμυναϊκός - Αιολικός
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης