Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Εντός έδρας ξεκινά τις υποχρεώσεις της η Καβάλα, στον 1ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος έλαβε χώρα το μεσημέρι της Δευτέρα (18/9) στα γραφεία της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδί.

Συνοπτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου:

1η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου - Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Αετός Ορφανού
Καβάλα - Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης - Δόξα Προσκηνυτών
Ελπίδα Σκουτάρεως - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

2η αγωνιστική

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Βενέτσια-ΑΕΚ 101-103: Θρίαμβος στη Βενετία με υπογραφή Γκριν
Βενέτσια-ΑΕΚ 101-103: Θρίαμβος στη Βενετία με υπογραφή Γκριν
Ο ΑΠΟΕΛ καταδίκασε την Ντόρτμουντ (vid)
Ο ΑΠΟΕΛ καταδίκασε την Ντόρτμουντ (vid)
Πανό στον αγώνα Ντάρμσταντ – Νυρεμβέργη για τον Κούγια! (pic)
Πανό στον αγώνα Ντάρμσταντ – Νυρεμβέργη για τον Κούγια! (pic)
Έγραψε ιστορία η Λίβερπουλ, ισοπεδωτική η Σπαρτάκ Μόσχας
Έγραψε ιστορία η Λίβερπουλ, ισοπεδωτική η Σπαρτάκ Μόσχας
Τραμπ σε Τσίπρα: Θα σας βοηθήσουμε αν μας βοηθήσετε
Τραμπ σε Τσίπρα: Θα σας βοηθήσουμε αν μας βοηθήσετε
Συνάντηση Τσίπρα - Τραμπ: Η ερώτηση δημοσιογράφου που ενόχλησε τον Αμερικανό Πρόεδρο (vid)
Συνάντηση Τσίπρα - Τραμπ: Η ερώτηση δημοσιογράφου που ενόχλησε τον Αμερικανό Πρόεδρο (vid)
31ος Γύρος της Αθήνας: Εκκίνηση τη Κυριακή (22/10) από το Παναθηναϊκό Στάδιο
31ος Γύρος της Αθήνας: Εκκίνηση τη Κυριακή (22/10) από το Παναθηναϊκό Στάδιο
Κοινωνικό μέρισμα 2017: 1.000 ευρώ σε 1 εκατ. πολίτες - Αυτοί είναι οι δικαιούχοι
Κοινωνικό μέρισμα 2017: 1.000 ευρώ σε 1 εκατ. πολίτες - Αυτοί είναι οι δικαιούχοι

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Απόλλων Παραλιμνίου - Καβάλα
Αετός Ορφανού - Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου - Ελπίδα Σκουτάρεως
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Δόξα Προσκηνυτών

3η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Καβάλα - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης - Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σκουτάρεως - Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Αετός Ορφανού
Δόξα Προσκηνυτών - Άρης Αβάτου

4η αγωνιστική
Καβάλα - ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Ελπίδα Σκουτάρεως
Νέστος Χρυσούπολης - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Προσκηνυτών
Άρης Αβάτου - Αετός Ορφανού

5η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου - Ορφέας Ξάνθης
Ελπίδα Σκουτάρεως - Καβάλα
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Δόξα Προσκηνυτών - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου - Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού - Απόλλων Παραλιμνίου

6η αγωνιστική
Ελπίδα Σκουτάρεως - ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Καβάλα - Δόξα Προσκηνυτών
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Άρης Αβάτου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Παραλιμνίου

7η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Δόξα Προσκηνυτών - Ελπίδα Σκουτάρεως
Άρης Αβάτου - Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού - Καβάλα
Απόλλων Παραλιμνίου - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Νέστος Χρυσούπολης - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

8η αγωνιστική
Δόξα Προσκηνυτών - ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σκουτάρεως - Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης - Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα - Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

9η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου - Άρης Αβάτου
Αετός Ορφανού - Δόξα Προσκηνυτών
Απόλλων Παραλιμνίου - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης - Ελπίδα Σκουτάρεως
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Καβάλα

10η αγωνιστική
Αετός Ορφανού - ΑΕ Διδυμοτείχου
Άρης Αβάτου - Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Προσκηνυτών - Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ελπίδα Σκουτάρεως - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Ορφέας Ξάνθης - Καβάλα

11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου - ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης - Αετός Ορφανού
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Άρης Αβάτου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Δόξα Προσκηνυτών
Καβάλα - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Ορφέας Ξάνθης - Ελπίδα Σκουτάρεως

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Περισσότερα
Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 4ης εμβόλιμης αγωνιστικής
Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 4ης εμβόλιμης αγωνιστικής
Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών που θα «σφυρίξουν» στους αγώνες…
Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 4ης εμβόλιμης αγωνιστικής
Γ΄ Εθνική: Επεισόδια στο ντέρμπι Προοδευτική – Εθνικός
Γ΄ Εθνική: Επεισόδια στο ντέρμπι Προοδευτική – Εθνικός
Επεισοδιακό ήταν το φινάλε στο πειραϊκό ντέρμπι της Προοδευτικής με…
Γ΄ Εθνική: Επεισόδια στο ντέρμπι Προοδευτική – Εθνικός
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (15/10)
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (15/10)
Δείτε τα τελικά αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής στους ομίλους της…
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (15/10)
Παίρνει δανεικό τον Τσατσόπουλο από Ατρόμητο
Παίρνει δανεικό τον Τσατσόπουλο από Ατρόμητο
Σε συμφωνία με τον Ατρόμητο για τον 21χρονο επιθετικό Δημήτρη…
Παίρνει δανεικό τον Τσατσόπουλο από Ατρόμητο
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτέλεσμα (14/10)
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτέλεσμα (14/10)
Με δύο αναμετρήσεις άνοιξε η αυλαια της 3ης αγωνιστικής στους…
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτέλεσμα (14/10)
 Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής (9/10)
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής (9/10)
Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες μετά την ολοκλήρωση της…
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής (9/10)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης