Με την ψυχή στο στόμα η Λίβερπουλ

Πολύ δύσκολα και με ανατροπή, η Λίβερπουλ επικράτησε 2-1 της Μπέρνλι στο «Ανφιλντ».

Με τη νίκη αυτή η γηπεδούχος ομάδα απέφυγε μια οδυνηρή απώλεια στην προσπάθειά της να κατακτήσει μια θέση στην τετράδα.

Το γκολ της ισοφάρισης από τον Βαϊνάλντουμ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, άλλαξε τα δεδομένα του αγώνα και επέτρεψε στους «κόκκινους» να μπουν με πολύ μεγαλύτερη άνεση στο δεύτερο 45λεπτο.

Ο Μπαρνς άνοιξε για την Μπέρνλι το σκορ στο 7’ όμως ο Βαϊνάλντουμ ισοφάρισε και ο Τσαν ολοκλήρωσε στο 61’ την ανατροπή.

Γύρισε από την κόλαση η Ατλέτικο Μαδρίτης αλλά δεν… αναστήθηκε!
Το απόλυτο η Σεντ Ετιέν
Κέρκυρα: Στα… βαθιά Μεληκιώτης και Μπάουμαν
Η βαθμολογία της Super League
Μεγάλη φωτιά στο Μαρκόπουλο Αττικής
Βίντεο που κόβει την ανάσα! Έτσι σώζει ζωές το Πολεμικό Ναυτικό: Καρέ – καρέ επιχειρήσεις διάσωσης
Κρήτη: Οι πρώτες σκληρές εικόνες από το τροχαίο με το λεωφορείο – Ένας νεκρός - 3 τραυματίες
Bίντεο-Σοκ - Επίθεση Ισπανία: Η στιγμή που ήρωας αστυνομικός σκοτώνει μόνος του τέσσερις τρομοκράτες

All Goals & Highlights HD - Liverpool 2-1... από Foot_Videos