Τερματοφύλακας έβαλε απίστευτο γκολ με «ψαλιδάκι» στις καθυστερήσεις (video)

Ο απόλυτος ήρωας της Μπαρόκα έγινε ο Μασουλούκε Οσκαρίν, στην αναμέτρηση με τους Ορλάντο Πάιρετς με το απίστευτο τέρμα που πέτυχε.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν το προβάδισμα μέχρι το τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων, όταν η Μπαρόκα κέρδισε κόρνερ. Ο τερματοφύλακας ζήτησε άδεια να «ανέβει» στην αντίπαλη περιοχή και φαίνεται πως η κίνησή του ήταν… σωτήρια για την ομάδα του.

Έπειτα από την εκτέλεση του κόρνερ και την ασταθή επέμβαση του αντίπαλου πορτιέρο, η μπάλα έφτασε στον τερματοφύλακα της Μπαρόκα, ο οποίος με ανάποδο ψαλιδάκι έφερε το ματς στα ίσια (1-1).

Δείτε…

Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 0-1: Live ο ημιτελικός του Europa Conference League
Euroleague, Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα 92-58: Έβγαλε αντίδραση, πάει σε τελικό πρόκρισης στην Ισπανία
Παναθηναϊκός AKTOR: Στο γήπεδο και ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς
Παναθηναϊκός AKTOR: Στη “Χάλα Πιονίρ” ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος