Ελλάδα: Χάνει Λευκορωσία ο Φορτούνης

Με μία απουσία θα παρουσιαστεί η εθνική ομάδα της χώρας μας στο φιλικό της Τετάρτης (9/11) με την Λευκορωσία στο «Γ. Καραϊσκάκης».

Ο Κώστας Φορτούνης που είναι στην αποστολή του Μίκαελ Σκίμπε, δεν θα δώσει το «παρών» στο φιλικό ματς της Τετάρτης, μια και ταλαιπωρείται από ένα αιμάτωμα, έπειτα από το ντέρμπι του Ολυμπιακού με τον Παναθηναϊκό, την Κυριακή (6/11) στο φαληρικό γήπεδο.

Ωστόσο, θεωρείται σίγουρο πως ο διεθνής άσος θα ενισχύσει κανονικά το αντιπροσωπευτικό «συγκρότημα» της χώρας μας, στην κρίσιμη «μάχη» με την Βοσνία, το βράδυ της Κυριακής (13/11) στις 21:45 για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα