ΑΟ Λουτρακίου - Παναρκαδικός 1-3

Οριστικά στην Γ' Εθνική θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν ο Παναρκαδικός μετά το «διπλό» στην έδρα του Λουτρακίου με 3-1

Το Λουτράκι ξεκίνησε δυνατά τον αγώνα και πήρε νωρίς-νωρίς το προβάδισμα με τον Χρυσαφίδη.

Στο 39' ο Μαυρέλης ισοφάρισε για τους Αρκάδες. Τρία λεπτά αργότερα ο Κώτσιρας ολοκλήρωσε την ανατροπή για τους φιλοξενούμενους.

Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Μέλλος κατά την διάρκεια του δευτέρου ημιχρόνου.

ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Καλλιακμάνης, Νώτης, Γκαρμίρης (57’ Κόσκος), Σουσούνης, Μαυρέλης (80’ Αμπαδιωτάκης), Τσώκος, Παπουτσής (27’ λ. τρ. Δημάκης), Χατζηστάμου, Χρυσαφίδης, Διαμαντόπουλος, Ζερβός.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Ψυχογιός, Αρώνης, Μπούτας, Χατζόπουλος, Κυριακόπουλος, Μπίσσιας (90’ Βλαχοκυριάκος), Σταθουλόπουλος (75’ Αρδάμης), Δήμος, Τριμπόνιας (71’ Μέλλος), Καδάς, Κώτσιρας.

Euroleague: Παπαγιάννης και Καλάθης πήγαν στη Μονακό και το έριξαν στα… γαλλικά! (video)
Gala κάτω απ' την Ακρόπολη με συγκίνηση και αναμνήσεις από τον Παύλο Γιαννακόπουλο
Διαιτητής δεν απέβαλε τον Μέσι για να πάρει τη φανέλα του!
ΠΑΟΚ: Χωρίς Ζίβκοβιτς στο Βόλο