Τρίκαλα – Δωτιέας Αγιάς 1-0: Το γκολ και οι φάσεις του αγώνα (video)

Στην κορυφή της βαθμολογίας του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής διατηρήθηκαν τα Τρίκαλα μετά τη νίκη με 1-0 επί του Δωτιέα Αγιάς.

Ακόμα ένα βήμα για την κατάκτηση της ανόδου στη Football League έκαναν τα Τρίκαλα τα οποία επιβλήθηκαν 1-0 του Δωτιέα Αγιάς εντός έδρας. Έτσι μοιράζονται την κορυφή μαζί με την ΑΕ Καραϊσκάκης.

Έτσι στο επόμενο του πρωταθλήματος αναμένεται να γίνει σπουδαία μάχη για την πρώτη θέση. Στο παρακάτω βίντεο μπορείτε να δείτε το γκολ και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»