Ατρόμητος  - ΠΑΟΚ 0-0 (Κ20)

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ 0-0 (Κ20)

Από ένα βαθμό μοιράστηκαν οι «μικροί» Περιστεριωτών και Θεσσαλονικέων μετά την μεταξύ τους αναμέτρηση για την 24η αγωνιστική

Μετά από ένα ματς χωρίς πολλές ευκαιρίες, οι Νέοι Ατρόμητου και ΠΑΟΚ έμειναν στο 0-0 στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής της Super League. Οι «μικροί» των Θεσσαλονικέων είχαν από μια μεγάλη ευκαιρία σε κάθε ημίχρονο καθώς στο πρώτο 45λεπτο δεν σημάδεψε σωστά ο ημητριάδης, ενώ λίγο πριν το φινάλε ο Κάκκος είδε την μπάλα να μην του… κάνει το χατίρι.

ΠΑΟΚ: Σοιλεμεζογλου, Τοπαλίδης, Αναστασίου, Τσελεπίδης, Βασαϊτης, Τουμανίδης, Πατράλης (λ.τ. 65’ Τσιαμπαζης), Κτιστόπουλος (46’ Κακκο) , Δημητριάδης , Κούστα ( 71’ Πουφλης), Συρράκος

Θέλει να παίξει ο Τσάβες με Πλατανιά
Επιχειρηματίας της Νοτίου Αφρικής θέλει να αγοράσει την Άρσεναλ
Αντίστροφη μέτρηση: Σε τρεις μέρες έρχεται το… «τέλος του κόσμου»
Τέλος εποχής για την ιστορική Ανκόνα
Καταλονία - Επίθεση στο θέρετρο Καμπρίλς: Πέντε δράστες νεκροί - Έξι πολίτες τραυματίες (vids)
Ισπανία: Ένοπλος εισέβαλε σε εστιατόριο στη Βαρκελώνη