Βύζας Μεγάρων: Η γκολάρα του Ανδριανόπουλου (video)

Το νικητήριο τέρμα του Βύζα Μεγάρων απέναντι στον Πανελευσινιακό σημείωσε ο Στέλιος Ανδριανόπουλος και το γκολ του ήταν εντυπωσιακό.

Σπουδαία νίκη για τον Βύζαντα Μεγάρων στην έδρα του Πανελευσινιακού με 2-1 για να αποσπαστεί από τις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας. Το νέο μεταγραφικό απόκτημα της ομάδας των Μεγάρων, Στέλιος Ανδριανόπουλος, στη δεύτερή του εμφάνιση με το σύλλογο έδειξε τους λόγους για τους οποίους ήταν από τους στόχους της διοίκησης.

Στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, κινήθηκε στον κενό χώρο και με ένα… άπιστο σουτ έκανε το τελικό 2-1 που δεν άφησε κανένα περιθώριο αντίδρασης στον αντίπαλο γκολκίπερ.

Θαυμάστε το γκολ στο 3:36 του παρακάτω βίντεο, όπου υπάρχουν και τα τρία τέρματα της αναμέτρησης.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»