Εθνικός Κατ. – Καστοριά 0-1

Νικηφόρα πέρασε από το «Ι. Καλιανίδης» η Καστοριά, η οποία επικράτησε 1-0 του Εθνικού Κατερίνης.

Οι γηπεδούχοι είχαν την πρωτοβουλία των κινήσεων, όμως οι «γουναράδες» ήταν πιο ουσιαστικοί και κατάφεραν να πάρουν τους τρεις βαθμούς. Στο 21’ ο Αλεξανδρίδης είχε δοκάρι για την Καστοριά, ενώ στο 39’ ο ίδιος παίκτες με κοντινό πλασέ πέτυχε το μοναδικό τέρμα της συνάντησης.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: Σαρπότας, Θεοδοσιάδης, Δερμίσης, Μαγκλάρας, Ελισιάδης, Ζυγόπουλος (53’ Μετενίδης), Μπεκιάρης, Λαζαρίδης, Γκουνταμάνης, Κλιάνης (80’ Δεληγιαννίδης), Καμπερίδης (64’ Τάσιος)

ΚΑΣΤΟΡΙΑ: Δημητριάδης, Παπαδόπουλος, Τάντσης, Σαμπάνης, Σαββαΐδης, Τσαμτσάκης, Πετρόπουλος (77’Αναγνωστόπουλος), Αλεξανδρίδης, Στασινόπουλος (58’ Γκούρλιας), Τζιώτζης, Μπαϊρακτάρης (58’ Ματζάνας)

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα