Γκολ με εν κινήσει  βολίδα από 40 μέτρα  η Μάκλσφιλντ (video)

Γκολ με εν κινήσει βολίδα από 40 μέτρα η Μάκλσφιλντ (video)

Στην 3η θέση της βαθμολογίας της Κόνφερενς  διατηρήθηκε η Μάκλσφιλντ με τη νίκη 2-0 χθες ε[πί της Κιντερμίνστερ εκτός έδρας για την 31η αγωνιστική.

Οι φιλοξενούμενοι έφθασαν  στην 15η εφετινή τους νίκη στη διοργάνωση χάρη στα γκολ των   Αλεξάντερ Γκράντ στο 66’ και Γουέιντ Φέρχαρστ τρία λεπτά μετά.
 Με το γκολ που σφράγισε  τη νίκη τους να είναι εξαιρετικά εντυπωσιακό καθώς ο σκόρερ μετά από λάθος  του γκολκίπερ της  Ντάνιελ Λιούις και με τρομερή εν νικήσει βολίδα ελάχιστα μέτρα κάτω από τη σέντρα έστειλε την μπάλα στα ανυπεράσπιστα δίκτυα της Κιντερμίνστερ για το 0-2 που έμελλε να είναι το τελικό σκορ.

Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη