Αστέρας Μαγούλας - Πανελευσινιακός 1-4 (photos)

Στην τρίτη θέση του τρίτου ομίλου της Γ' Εθνικής βρίσκεται ο Πανελευσινιακός που πέρασε σαν... σίφουνας από την έδρα του Αστέρα Μαγούλας με 4-1

Οι φιλοξενούμενοι ήταν ανώτεροι σε όλο το παιχνίδι και πριν σκοράρουν ζήτησαν δύο πέναλτι για μαρκαρίσμα του Τσούπρου στον Σκαφτούρο στο 20' και για χέρι του πρώην παίκτη της ΑΕΚ στο 23' εντός περιοχής.

Το σκορ για την ομάδα της Ελευσίνας άνοιξε ο Σκαφτούρος στο 37' με προβολή, ενώ στο 60' ο Δουκάκης στο 60' έγραψε το 0-2. Οι γηπεδούχοι μείωσαν με τον Βασιλείου στο 67' αλλά μόνο προσωρινά καθώς στο 86' ο Παπαπαναγιώτου και ο Μιχελής με σουτ στο 90' διαμόρφωσαν το τελικό αποτέλεσμα.

Δείτε φωτογραφίες.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (Άλκης Ελευθεριάδης): Βασιλειάδης, Τσατίδης (77' Μανωλιάς), Τσαγκάρης, Βασιλείου, Τσούπρος, Δημίοπουλος, Κούγκιας (46' Κλίνης), Στίλα, Τσακώνης, Επιτροπάκης (59' Χαλκίδης), Ανδριανόπουλος

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Κώστας Παρθενίου): Τσαλκιτζίδης, Κωνσταντινίδης, Τσίγκος, (72' Τσουμάγκας), Παπαπαναγιώτου, Οικονομόπουλος, Ριζογιάννης, Δουκάκης, Έβερετ, Σκαφτούρος (78' Μεχμέτ Ογλού), Κατσικιάς (69' Μιχελής), Μακρίδης

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»