Αναγέννηση Γιαννιτσών: Τουρνουά με Χατζηπαναγή

Ένα σημαντικό τουρνουά ποδοσφαίρου διοργανώνει η Αναγέννηση Γιαννιτσών, με την παρουσία του Βασίλη Χατζηπαναγή.

Η Αναγέννηση διοργανώνει το τουρνουά το Σάββατο 11/10 στις 11:00 στο βοηθητικό της γήπεδο, σε συνεργασία με τον Εθνικό Γιαννιτσών, ενώ το παρών θα δώσουν τμήματα των ακαδημιών των δύο ομάδων.

Ο Χατζηπαναγής έχει ανακηρυχθεί ως ο κορυφαίος Έλληνας ποδοσφαιριστής των τελευταίων 50 χρόνων και η παρουσία του στο τουρνουά θα αποτελέσει πόλο έλξης για τα νέα παιδιά, που θα έχουν την ευκαιρία να δουν από κοντά τον Έλληνα «Νουρέγιεφ».

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα