Πρέβεζα-Καμπανιακός 1-3

Σε ένα αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι και για τις δυο ομάδες, ο Καμπανιακός επικράτησε 3-1 εκτός έδρας της Πρέβεζας

Οι γηπεδούχοι αν και άνοιξαν το σκορ στο 15’ με ωραίο πλασέ του Κατοπόδη, δεν είχαν ανάλογη συνέχεια. Οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν άμεσα και στο 26’ με τον Ραγκαβίνα έφεραν το παιχνίδι στα ίσια, ενώ ένα λεπτό πριν την λήξη του ημιχρόνου στο 44’ πάλι ο ίδιος παίκτης, διπλασίασε τα τέρματά για τον Καμπανιακό.

Το κερασάκι στην τούρτα έβαλε ο Χρήστου στο 83’ όταν πέτυχε το 3-1 όπου ήταν και το τελικό αποτέλεσμα του αγώνα.

ΠΡΕΒΕΖΑ (Κώστας Αμάραντος): Ντίτσος, Δαρδαμάνης, Τσιόκας, Χουλιάρας (83’ Βαλάρης), Κίστης, Μπάτσος, Κατοπόδης, Σκαμνέλος, Σιδέρης, Ντέτσικας, Δημουλιάς

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (Νίκος Υφαντίδης): Μπρίτος, Παπάζης, Γκόλτης (70’ Ιωάννου), Τσαταλιός, Ραγκαβίνας, Γαβανάς, Κουντουράς, Αντωνιάδης, Μαραντζίδης (46’ Χρήστου), Προβατίδης (46’ Χατζόπουλος)

ΠΡΕΒΕΖΑ: Σπύρος Ασωνίτης

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

Μαγνητική και αγωνία για Μπάλντγουιν
Elite Neon Cup 2024: Τα ταλέντα του… αύριο παίζουν μπάλα στα Σπάτα! – Πού θα δείτε το τουρνουά
Σπανάκη: Το κλειδί της επιτυχίας ήταν η σοβαρότητα και η σταθερότητα
Κολύμβηση: Πανελλήνιο ρεκόρ η Βασιλάκη