Κανένας εφησυχασμός

Μπορεί η νίκη του Βατανιακού σε συνδυασμό με την ισοπαλία της Νάουσας, να αύξησε την διαφορά μεταξύ των δυο στους τέσσερις βαθμούς, όμως στην Κατερίνη θεωρούν πως δεν έχει τελειώσει ακόμα τίποτα.

Ο Βατανιακός, παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ στην αναμέτρηση με τη Νίκη Αγκαθιάς, έδειξε γι’ άλλη μια φορά καρδιά πρωταθλητή και έκανε την ανατροπή, επικρατώντας με 2-1.

Από την άλλη πλευρά, η Νάουσα δεν τα κατάφερε απέναντι στα Λευκάδια και η ισοπαλία την έφερε σε απόσταση 4 βαθμών από τον πρωτοπόρο.

Οι άνθρωποι του Βατανιακού πάντως, παρά την αύξηση της διαφοράς, δηλώνουν ξεκάθαρα ότι ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα και πως κοιτάνε την ερχόμενη αναμέτρηση με τον Εθνικό Κατερίνης.

Όπως δηλώνουν χαρακτηριστικά: «Σίγουρα αισθανόμαστε πιο άνετα με το αποτέλεσμα της Νάουσας και την αύξηση της διαφοράς στους 4 βαθμούς, όμως ακόμα δεν τελείωσε τίποτα. Πάμε με σοβαρότητα να κερδίσουμε όλα τα ματς που απομένουν».

Στην Προύσα ο Άρης
Το χρυσό κουρέλι που στα μαλλιά της φόραγε η Νεφέλη…
Η αλήθεια για το «επεισόδιο» Λουτσέσκου - Μπίσεσβαρ
Σκίμπε: «Παρακολουθώ στενά τον Λάζαρο»
Είδηση - «βόμβα»: Αλλάζουν τα όρια ταχύτητας στις Εθνικές Οδούς!
Νέες σοκαριστικές λεπτομέρειες: Οι οδηγίες του GPS προκάλεσαν το πολύνεκρο τροχαίο στη Θεσσαλονίκη;
Σεισμός Μεξικό: Δεκάδες νεκροί και εγκλωβισμένοι σε φλεγόμενα κτήρια (pics+vid)
Ανείπωτη τραγωδία: Νεκροί τρεις νέοι σε τροχαίο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης