Κεραυνός Κ.-Πανδραμαϊκός 1-3

Την ήττα γνώρισε ο Κεραυνός Κρηνίδων που υποδέχθηκε τον γειτονικό Πανδραμαϊκό και έχασε με 1-3.

Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να προηγηθούν με τον Τουρφαντίδη στο 25 λεπτό (0-1). Στο 50ο λεπτό ο Μαρκόπουλος με ωραία γυριστή κεφαλιά έξω από τη περιοχή νίκησε τον Κουντουρά, κάνοντας το 0-2. Ο Ανωτίδης με απευθείας εκτέλεση μείωσε το σκορ σε 1-2. Τον τελικό 1-3 έγινε με αυτογκόλ του Γεκενίδη στο 75' λεπτό.

Κεραυνός Κρηνίδων: Κουντουράς, Γεκενίδης, Κωνσταντινίδης Κ., Παπαδόπουλος Σ. (55 Δεληκωστίδης), Τσαπανίδης Αν., Ανωτίδης (75 Καρακασαλίδης), Τσαπανίδης Ι., Βαφάκης, Πτηνόπουλος, Τερζίδης, Μπεζιργιάννης (65 Σάσσος).

Πανδραμαϊκός: Καρακούσης, Άρμεν, Μοσχίδης, Μαριάδης, Ευθυμιάδης, Άντζας, Λειβαρτζινός, Τουρφαντίδης, Κωταϊδης (55 Κασάπης), Υψηλός (80 Μούτσιος) , Μαρκόπουλος (65 Δημητριάδης).

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα