Σβορώνος - Πυρσός Γρεβενών 0-0

Τον βαθμό της ισοπαλίας απέσπασε ο Σβορώνος από τον Πυρσό Γρεβενών, με τις δύο ομάδες να μένουν στο 0-0.

Η ομάδα της Πιερίας ήθελε τη νίκη για να ανέβει πάνω από τη γραμμή του υποβιβασμού και στο πρώτο ημίχρονο κυνήγησε το γκολ. Ο Πυρσός ανέβασε την απόδοσή του στο δεύτερο 45λεπτο, όμως το γκολ δεν ήρθε και το 0-0 διατηρήθηκε ως το τέλος.

ΣΒΟΡΩΝΟΣ: Σαρρής, Βαρβαρέσος, Παπαδόπουλος, Κολαξίδης, Σκέντος, Κεσίδης, Μυστακίδης, Τάσσος (54’ Κατσιμπούρας), Ζαπουνίδης (70’ Σκαμπαρδώνης), Σιδηρόπουλος, Ραπτόπουλος (46’ Κατσαμπάς)

ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ: Μακρής, Δελήμπασης (85’ Στεφόπουλος), Μπόλος, Αλεξανδρίδης, Αλεξανδρής, Σερέτης, Γεωργίου, Κοτσαντίσογλου (75’ Χερίδης), Τζώρας, Δούμας, Ελευθερίου (57’ Παπανικολάου)

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Οι ξέφρενοι πανηγυρισμοί στην Τούμπα – «Το πρωτάθλημα έχει δρόμο» (videos)
Ιταλία: «Άγριο» ξύλο πριν το Τζένοα – Κάλιαρι στη Serie A | Δείτε video
Χάντμπολ: Εκτός έδρας ο πρώτος τελικός του Ολυμπιακού με Βαλούρ για το European Cup
Μαρία Σάκκαρη: Αποκλεισμός από το Madrid Open κι υποχώρηση δύο θέσεων