Πυρσός Γρεβενών – Δόξα Κρανούλας 1-1

Από έναν βαθμό πήραν Πυρσός Γρεβενών και Δόξα Κρανούλας, που αναδείχτηκαν ισόπαλοι 1-1.

Στο πρώτο ημίχρονο η Δόξα ήταν καλύτερη και είχε αρκετές ευκαιρίες να σκοράρει, ενώ ο Πυρσός λίγες φορές έφτασε στα καρέ του Αρχοντάκη. Στο 54’ ο Διαμάντης έκανε το 0-1 για την ομάδα της Ηπείρου, αλλά στο 74’ ο Γκέτσιος με σουτ ισοφάρισε σε 1-1. Στα τελευταία λεπτά και οι δύο ομάδες έχασαν ευκαιρίες να σκοράρουν, αλλά το 1-1 δεν άλλαξε.

Πυρσός Γρεβενών (Πέτρος Τσούκλης): Κοσμίδης, Μπόλος, Καραγκούνης (75’ Θεοχαράκης), Κυριακίδης, Αθανασιάδης, Κοτσαντίσογλου, Τζερεμές (75’ Καραγιάννης Χρ.), Χαραλαμπίδης (62’ Σικαλόπουλος), Δούμας, Ιωαννίδης, Γκέτσιος

Δόξα Κρανούλας (Ανέστης Ζώης): Αρχοντάκης, Νάσιος, Ασωνίτης, Διαμάντης, Νασούλης, Γκόλιας, Μαρμούτης (84’ Χάιδος), Τάτσης, Τσουμάνης,  Γκέκα (90’ Μπάγιας), Σκλιβανίτης (90’ Κλείτσας)

ΓΡΕΒΕΝΑ: Κώστας Μάρκου

Euroleague, Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα: Οι διαιτητές για το Game 4 στο ΣΕΦ