Αγγλία: Πέρασε όλη την άμυνα και σκόραρε! (video)

Ένα πολύ όμορφο γκολ πέτυχε ο Πάντι ΜακΚορτ στη νίκη της Μπάρνσλεϊ με 3-2 επί της Μίντλεσμπρο για την Τσάμπιονσιπ.

Ο ποδοσφαιριστής πέρασε όποιον παίκτη βρήκε μπροστά του μπήκε μέσα στην περιοχή και μετά από αλλεπάλληλες ντρίμπλες βρήκε τον τρόπο να στείλει την μπάλα στα δίχτυα. Ο ΜακΚορτ ζάλισε όλη την άμυνα των αντιπάλων τους και αφού κατάφερε να κρατήσει την ισορροπία του σκόραρε.

Δείτε το βίντεο:

Επαφές της Τσέλσι με Έβερτον για Πίκφορντ!
Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό