Ζαβλάνι- Εράνη Φιλιατρών 1-2

Σημαντική νίκη για την παραμονή της στην κατηγορία πέτυχε η Εράνη Φιλιατρών στην έδρα του Ζαβλανίου με 1-2.

Μόλις στο 11ο λεπτό, οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο ματς με σουτ του Γκίνου μέσα από την περιοχή, μετά από ωραία ασίστ του Γεωργόπουλου. Το 0-2 ήρθε τρία λεπτά πριν τη λήξη του ημιχρόνου και συγκεκριμένα στο 42΄ με δυνατό σουτ του Βασιλόπουλου έξω από την περιοχή. Το μόνο που κατάφερε το Ζαβλάνι, ήταν να μειώσει με τον Μήτσουλα  στο 44΄.

ΖΑΒΛΑΝΙ: Παπαδόπουλος, Ράντος, Κουρτέσης(46’ Ιωάννου), Λάζαρης, Βογιατζής, Βετούλας, Τσίρτης(19’ Μήτσουλας), Σπυρόπουλος, Αμπατζής, Γιαννόπουλος(41’Πρίφτης), Τσιάτο

ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ: Αλεξανδρόπουλος, Καραχάλιος, Καλογερόπουλος, Ανδρεόπουλος, Ντινιώτης, Παναγιωτίδης, Γκίνο, Λυμπερόπουλος, Γεωργιόπουλος, Καρούσιας, Βασιλόπουλος

Καλάθης: Γιάννη, φτιάξε το γόνατό σου!
Η παρακάμερα του Ολυμπιακός - ΑΕΛ
Dark Web: Τζίρος εκατομμυρίων από όπλα, σκλάβους του σεξ και ναρκωτικά
Νεκρός οπαδός του ΠΑΟΚ στη Λιβαδειά!
Βάσεις 2017: Η αγωνία στο «κόκκινο» - Αυτές είναι οι βάσεις στις δημοφιλείς σχολές
Τρομοκρατική επίθεση Βαρκελώνη: Αυτοί είναι οι τζιχαντιστές που έσπειραν το θάνατο στη Las Ramblas