Αντμίρα: Να χαίρεται τον κίπερ της (video)

Η Αντμίρα ηττήθηκε 2-1 από τη Βάκερ Ίνσμπουργκ με τον γκολκίπερ της να είναι αυτός που έκανε δώρο τη νίκη στην αντίπαλη ομάδα.

Με το σκορ να βρίσκεται στο ισόπαλο 1-1 και να οδεύει προς τη λήξη του, ο γκολκίπερ της Αντμίρα επέλεξε να διώξει μακριά την μπάλα ενώ πλησίαζε ο επιθετικός της Βάκερ, Αλεξάντερ Χάουσερ. Αποτέλεσμα αυτού, ήταν η μπάλα να κοντράρει πάνω του και να καταλήξει στα αντίπαλα δίχτυα.

Επαφές της Τσέλσι με Έβερτον για Πίκφορντ!
Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό