Λύτρωση στις καθυστερήσεις με πορτιέρο! (video)

Πολλές φορές έχει συμβεί ένας παίκτης να σκοράρει και να χαρίζει βαθμούς στην ομάδα του στις καθυστερήσεις, ελάχιστες όμως συμβαίνει να είναι ο τερματοφύλακας αυτός που το πετυχαίνει…

Ο Φίλιπ Τσάουνερ, όμως, ήταν αυτός που στον αγώνα της Σανκτ Πάουλι με την Πάντερμπορν κατάφερε να χαρίσει το βαθμό της ισοπαλίας στους γηπεδούχους. Στις καθυστερήσεις προωθήθηκε και κατάφερε να πάρει την κεφαλιά η οποία διαμόρφωσε το τελικό 2-2, πανηγυρίζοντας έξαλλα στη συνέχεια μαζί με τους συμπαίκτες του…

Δείτε το βίντεο:

Euro 2024: Έτσι θα πάνε στα τελικά Γαλλία, Γερμανία, Ολλανδία
Αποδέχτηκε την πρόταση του Κοτς και αναλαμβάνει διοικητικό ρόλο στην Φενέρ ο Ατζούν
Το «El Clasico» Άρης – ΠΑΟΚ κρίνει το πρωτάθλημα και είναι στη Nova!
Conference League: «Αστακός» η OPAP Arena για τον τελικό – Το σχέδιο δράσης της ΕΛΑΣ