Αχαϊκή – Εράνη Φιλιατρών 4-1

Την παραμονή της στην Δ’ Εθνική εξασφάλισε η Αχαϊκή μετά τη νίκη της με 4-1 επί της Εράνης Φιλιατρών.

Πολύ σημαντική νίκη πήρε η Αχαϊκή η οποία επικράτησε 4-1 της Εράνης Φιλιατρών και εξασφάλισε την παραμονή της στην κατηγορία. Ο Καζαντζής άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους στο 10’ με τον Σπυρόπουλο να ισοφαρίζει πέντε λεπτά αργότερα σε 1-1.

Από εκεί και πέρα ανέλαβε δράση ο Σπανός ο οποίος με δύο γκολ (25’, 60’) έκανε το 3-1 για να διαμορφωθεί το τελικό αποτέλεσμα από το αυτογκόλ του Ζώη.

ΑΧΑΪΚΗ: Δρακόπουλος, Γερασιμόπουλος, Νιάρος, Χρυσανθόπουλος, Διακάτος, Μαντάς (60’ Μπουρδανιώτης), Μπεκίρης, Σαμίκος, Καζαντζής (70’ Ντούτσης), Αποσκίτης, Σπανός (75’ Ντάτσικας)
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ: Λινάρδος, Μιχαλακόπουλος, Γαλανόπουλος, Νικολόπουλος, Διονυσόπουλος (58' Ανδρώνης), Ζώης, Αντωνόπουλος, Γκίνο, Σπυρόπουλος, Καραπετιάν, Διαμαντόπουλος'

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»