ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Καμπανιακός 2-1

Σπουδαία νίκη πήρε ο ΠΑΟΚ Κρηστώνης από τον Καμπανιακό με 2-1, που τον διατηρεί στο κόλπο της παραμονής.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με 1-0 στο 40΄, χάρη σε γκολ του Δασκάλου, όμως στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Ραγκαβίνας ισοφάρισε σε 1-1. Ο Παπάκης στο 62’ πέτυχε το «χρυσό» γκολ της νίκης για την ομάδα της Κρηστώνης.

ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ: Κυριακίδης, Καλόνικος, Γαβριηλίδης (90’ Λαΐδης), Παπάκης, Λαζαρίδης, Παπαδόπουλος, Κουτσάγιας, Τσαχαλίδης (73’ Ρωμανίδης), Λογγινίδης (89’ Κωνσταντινίδης), Δασκάλου, Παυλίδης

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ: Παππάς, Δουρμούσης, Τρικαλινός (70’ Γκόλτσης), Σιούνης, Μεσιάρης, Γαβανάς, Υψηλός (85’ Τανούρκας), Ραγκαβίνας, Παπαγαθονίκου, Τσαλώνης, Θαμνίδης (50’ Ελευθεριάδης)

Super League: Καμία κλήση για Αλμέιδα και το επεισόδιο μετά το ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας: Οριστικό! «Κλείδωσε» για 25 Μαΐου - Σύμφωνη η UEFA
Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ έδωσε τετραήμερο ρεπό στους παίκτες λίγες ώρες μετά την ήττα από τον Άρη
Euroleague: Κρίσιμα παιχνίδια για Παναθηναϊκό, Ολυμπιακό με σούπερ προσφορά* από το Pamestoixima.gr