Δόξα Χέρσου – Αγροτικός Αστέρας 2-4

Ο Αγροτικός Αστέρας πήρε τη νίκη με 4-2 αλλά η Δόξα Χέρσου φωνάζει για τη διαιτησία.

Ο Παπαδόπουλος άνοιξε το σκορ στο 13ο λεπτό για τον Αστέρα και ο Μ. Παπαδόπουλος με εύστοχο κτύπημα πέναλτι στο 30ό λεπτό διαμόρφωσε το 0-2 για να πάνε οι φιλοξενούμενοι στα αποδυτήρια με σκορ 0-3 χάρη σε ένα γκολ του Παπατζίκου στο 40ό λεπτό.

Στο 70’ ο Σπαχής έκανε το 0-4, και η Δόξα μείωσε στο τελικό 2-4 με δύο γκολ του Ζόρα στο 82’ και στο 89’.

ΔΟΞΑ ΧΕΡΣΟΥ: Ζάικος, Κωνσταντινίδης Α., Ευθυμιάδης (64΄ Ζόρας), Παπάκης, Τερεσίδης, Παναγιωτίδης, Αϊβαζίδης, Καραντρέας, Κωνσταντινίδης Ε. (60΄ Πανοδήμος), Παπαδόπουλος (72΄ Συμεωνίδης), Κουνουπάκης.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤEΡΑΣ: Παπαϊωάννου, Τσάτσας, Χουνουζίδης, Βαφέας, Χασιώτης, Παπαδόπουλος Γ., Αθανασιάδης (72΄ Μηλιόρδος), Θεοδωρίδης (65΄ Σπαχής), Παπατζίκος, Παπαδόπουλος Μ., Καραμουκίδης (60΄ Δρίττας).