Εθνικός Μελιγαλά – Αχαϊκή 1-0

Στην 3η θέση του 6ου ομίλου της Δ’ Εθνικής ανέβηκε ο Εθνικός Μελιγαλά μετά τη νίκη του με 1-0 επί της Αχαϊκής.

Νικηφόρα συνέχισε τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις για το πρωτάθλημα του 6ου ομίλου της Δ’ Εθνικής ο Εθνικός Μελιγαλά, ο οποίος επικράτησε 1-0 της Αχαϊκής. Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης σημειώθηκε από τον Σπανό στο 32’.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ: Χριστόπουλος, Καρατζούλιας, Μακρής, Κανελλόπουλος, Μακρυνιώτης, Νινιός, Σπανός, Ντονάς, Αλεξανδρόπουλος (70' Πανταζής), Κουλόπουλος (88' Πετρόγιαννης), Μουρούσιας.
 ΑΧΑΪΚΗ: Δρακόπουλος, Γερασιμόπουλος, Μιχαλόπουλος, Χρυσανθόπουλος, Παγάνης, Μαντάς, Π. Π. Νιφόρας (75' Π. Δ. Νιφόρας), Μελέκος, Αποσκίτης (20' λ. τρ. Καζαντζής), Σπανός, Μητρόπουλος (46' Σαμίκος).

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα