Ένωση Μιδέας – Δάφνη Ερ. 2-0

Ανεβάζοντας… στροφές στην επανάληψη, η Ένωση Μιδέας νίκησε 2-0 τη Δάφνη Ερυθρών.

Ο Αγγελόπουλος στο 67’ έδωσε το προβάδισμα στους γηπεδούχους και εννιά λεπτά αργότερα ο Τριμπόνιας διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Ανούσος (Λακωνίας).

ΕΝΩΣΗ ΜΙΔΕΑΣ: Κατσαούνης, Καλιαμούκος, Μπούρας (47’ Καραγιαννόπουλος), Νότης, Μόμος, Ανταμίδης, Αγγελόπουλος (87’ Πολέμης), Μήτρου (63’ Καραμάνος), Τριμπόνιας, Δερμιτζάκης, Καραγκούνης.

ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ: Κουτρούμπας, Κουτσοδήμος, Κομίνης, Μάγκας, Ταυλαρίδης (31’ Τσιαλμάς), Τσατσαρώνης Πλαβούκος (86’ Κώνστας), Λιόρης, Κιάφα (71’ Διαμαντάκης), Τσαούσης, Μακρής.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα