Κρατάει την προσπάθεια

Ο Κεραυνός Κρηνίδων πραγματοποίησε μέτρια εμφάνιση στην εντός έδρας αναμέτρηση με την Δόξα Πετρούσας, χάνοντας 2-0.

Ο προπονητής των «ερυθρόλευκων», Σάββας Καλπακίδης, δήλωσε για το παιχνίδι: «Ήμασταν μέτριοι αλλά έχουμε πολλά νεαρά παιδιά στην ενδεκάδα και στην αποστολή που κερδίζουν εμπειρίες στην κατηγορία. Είμαι ευχαριστημένος από την προσπάθεια των παικτών που χρησιμοποιούνται. Έχουν διάθεση και προσπαθούν και αυτό είναι θετικό στην παρούσα χρονική στιγμή».

Την τελευταία στιγμή προέκυψε πρόβλημα με τον Γεωργιάδη που δεν αγωνίστηκε λόγω υψηλού πυρετού. Για το ματς με το Κόσμιο επιστρέφει ο Ανωτίδης που ήταν τιμωρημένος.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα