ΠΑΟΚ- Καβάλα 0-2 (Κ20)

Μεγάλη νίκη πήρε η ομάδα νέων της Καβάλας επικρατώντας της αντίστοιχης του ΠΑΟΚ με 2-0 στο αθλητικό κέντρο της Νέας Μεσημβρίας.

Ο Ναζλίδης άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους στο τελευταίο λεπτό του ημιχρόνου για να διπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας του «γράφοντας» το τελικό 2-0 ο Μπρατσιάνι στο 59’.

ΠΑΟΚ: Μελισσάς, Κωνσταντινίδης, Νικολαΐδης, Πετρίσεβιτς, Σαρρός(58’ Δεμηρτζόγλου), Αγγελίδης, Κίτσιου,  Κωτούλας, Μωυσιάδης, Σκέμπης(62’ Σαββίδης), Προβατίδης (46’ Παπαδόπυλος)

ΚΑΒΑΛΑ: Αποστολίδης, Καζαντζίδης, Καμπατζής, Γαβριηλίδης , Αυλωνίτης, Μαυροβασίλης(84’ Παπαδόπουλος), Καπνόπουλος, Μπρατσιάνι, Ελευθεριάδης Α.(87’ Ελευθεριάδης Κ.), Ναζλίδης(90’ Ζαγκλιβέρης), Ελευθεριάδης Χ.

Άρης: Προβλήματα εν όψει ΑΕΚ