Κεραυνός Κρ.-Δόξα Πετρ. 0-2

Τη νίκη πήρε η Δόξα Πετρούσας που επικράτησε 2-0 του Κεραυνού Κρηνίδων σε αγώνα για την 23η αγωνιστική του πρώτου ομίλου.

Με την συμπλήρωση 30 λεπτών ο Μπάτζιος με ωραίο διαγώνιο σουτ άνοιξε το σκορ για τη Πετρούσα. Η Δόξα πέτυχε το 0-2  στο 70’ όταν ο Βραμέντζαλης με σουτ μέσα από τη μικρή περιοχή κλείδωσε το παιχνίδι για τους φιλοξενούμενους (0-2).

Κεραυνός Κρηνίδων: Κουντουράς, Γεκενίδης, Κωνσταντινίδης Π.( 65’ Σάσσος), Δεληκωστίδης, Τσαπανίδης Αν. Πεφάνης, Τσαπανίδης Ι., Βαφάκης, Πτηνόπουλος, Τερζίδης (80’ Συμεωνίδης), Μπεζιργιάννης (75’ Κωταϊδης).

Δόξα Πετρούσας: Μαδεμλής, Κύρτσης, Γιαννίκης, Βραμέντζαλης, Καρυπίδης, Παπαθεοδώρου, Μπάτζιος (65’ Πασσαλίδης), Παπαδόπουλος, Κωνσταντινίδης (75’ Δροσίδης), Γεωργιάδης, Ασλανίδης (82’ Τσάντας)

Ανταπόκριση: Ντίνα Τσολακίδου

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»