Οδυσσέας Νυδρίου-Ομηρος Νεοχωρίου 1-1

Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν Οδυσσέας Νυδρίου και Όμηρος Νεοχωρίου, μένοντας στο 1-1 στην Λευκάδα.

Οι γηπεδούχοι ευτύχησαν να προηγηθούν με γκολ από τα αποδυτήρια, αφού ο Μανουσάκης τους έβαλε μπροστά στο σκορ μόλις στο 2'. Τρία λεπτά ωστόσο πριν λήξει το ημίχρονο, ο Κόκκαλης έφερε το ματς στα ίσια για τους φιλοξενούμενους.

Το 1-1 έμελλε να είναι και το τελικό αποτέλεσμα με τα ατού των δύο ομάδων να αλληλοεξουδετερώνονται στην προσπάθειά τους να κατακτήσουν τους τρεις πολύτιμους βαθμούς της νίκης, ενόψει της μάχης που δίνουν για την αποφυγή του υποβιβασμού.

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ: Καραγκούνης, Βρακατσέλης (62' Αρέθας), Ματούλας, Ψαρόπουλος, Μητρόπουλος, Καλογέρης, Στράτος (55' Ι. Γαζής), Μανουσάκης, Σ. Γαζής, Μπόλλος, Λαζανάς

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ: Σπυρόπουλος, Δημόπουλος, Κάκκος, Δάρδας, Μπούρδος (18' λ.τρ. Μπούσγος), Παπαδήμας, Παπανικολάου, Μιχάλης (64' Παναγιωτόπουλος), Κόκκαλης, Τσιφοπανόπουλος (74' Χόντος), Σεραφίγγος.