Ολυμπιακός Γαλ.–Νίκη Πολ. 1-0

Την πρώτη του νίκη μέσα στο 2011 πέτυχε ο Ολυμπιακός Γαλατάδων στο σημερινό ντέρμπι της «ουράς» του 2ου ομίλου της Δ΄ Εθνικής.

Οι γηπεδούχοι νίκησαν με  1-0 την Νίκη Πολυγύρου με ένα γκολ που πέτυχε ο Δημητριάδης ένα λεπτό πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου (44΄).

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ:  Καρακούτσης, Χατζόγλου, Γρηγοριάδης (35’ Παπαδόπουλος), Κουδέρης (55’ Σαρτίνας), Καραμεταξάς, Τσελεμπής, Μαραντίδης, Καραδήμος (46’ Χατζηπέτρου), Δημητριάδης, Καμπάνης, Λυσίτσας.

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  Καριμάλης, Μπίκας, Κωνσταντινίδης, Ζούνης, Στόικος, Μηνάς, Τσιντογιάννης, Σαμαράς, Ιατρού, Ψευτογιώργος, Φλέσσας.

Χιμένεθ: «Τα εύσημα στους παίκτες»
Ξάνθη: Κρυφή ελπίδα για ανατροπή!
Παναθηναϊκός Superfoods: Κανονικά ο Τζέιμς και πάει Πόλη
Παράσχος: Τα πάντα κρίθηκαν στο 12'
ΔΕΗ: Ξεκίνησαν οι αιτήσεις για «πάγωμα» οφειλών έως 500 ευρώ
Σημαντική Στήριξη από το Fund της Πειραιώς στη Vyra.com
Εκτέλεση - σοκ οδηγού ταξί στην Κηφισιά: Το νέο στοιχείο που εξετάζει η Αστυνομία
Θρίλερ με το άγριο έγκλημα στην Κηφισιά - Ποιος και γιατί πυροβόλησε ταξιτζή στο κεφάλι