Δ. Βραχνέικων - Αχιλλέας Κ. 3-0

Με τρία γκολ στο δεύτερο ημίχρονο ο Διαγόρας Βραχνέικων δεν δυσκολεύτηκε να πάρει τη νίκη απέναντι στον Αχιλλέα Καμαρών.

Το πρώτο γκολ για τους γηπεδούχους σημείωσε ο Κατσαρέλιας μετά από ασίστ του Κωστή και με ωραίο πλασέ στην κίνηση έκανε το 1-0. Μετά από έξι λεπτά και συγκεκριμένα στο 59ο λεπτό, αυτή τη φορά ο Κωστής με δυνατό σουτ έκανε το 2-0. Το τελικό 3-0 διαμόρφωσε με ωραίο πλασέ ο Αθανασίου στο 88΄.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ: Θωμάς, Ντινόπουλος, Αθανασίου, Αρβανίτης, Σαραμαντάς, Παρίσης, Δασούρας, Ζέλιος (82΄ Ζέλιος), Αλεξανδρόπουλος (46΄ Κατσαρέλιας), Μπενέτος (72΄ Κότσα), Κωστής

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ: Μπαλτιμάς, Στεφανόπουλος (67΄ Κουτσόπουλος)  Καυγάς, Ρίτης, Παπαδιονυσίου, Θεοδωρόπουλος, Τριανταφύλλου (78΄ Ιωάννης), Γ. Καραϊνδος, Δ. Καραϊνδος, Ραμπαβίλας, Τέμπος

Ντραγκόφσκι: «Τίποτα δεν έχει τελειώσει»
ΠΑΟΚ: «Νάσο μάγκα ανάμεσα μας πάντα» - «Επτά χρόνια, κανείς δεν ξεχνά…»