Οι διαιτητές του γυναικείου πρωταθλήματος

Οι διαιτητές του γυναικείου πρωταθλήματος

Ορίστηκαν από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν το Σάββατο (07/01) και την Κυριακή (08/01) για την 8η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας και την 5η αγωνιστική της Β’ και Γ’ κατηγορίας του Γυναικείου Πρωταθλήματος.

Αναλυτικά οι διαιτητές του Γυναικείου πρωταθλήματος:

Α’ κατηγορία

Σάββατο (07/01)

(14:00) Κρήσσες Ρεθύμνου - Βόλος

Εμμανουήλ Μανδαλενάκης (ΕΠΣ Ηρακλείου), Σοφία Γρύλλου (ΕΠΣ Ηρακλείου), Φρηγόρης Κρητικός (ΕΠΣ Ηρακλείου).

Κυριακή (08/01)

(13:00) Οδυσσέας Γλυφάδας – ΠΑΟΚ

Ελένη Λαμπαδαρίου (ΕΠΣ Πειραιά), Παναγιώτα Κουτσουμπού (ΕΠΣ Πειραιά), Τιμολέων Γεωργακόπουλος (ΕΠΣ Πειραιά).

(15:00) Ελπίδες Καρδίτσας – Καλλιθέα

Στυλιανός Χαλβατζάκος (ΕΠΣ Θεσσαλίας), Χρήστος Τσιγγινές (ΕΠΣ Θεσσαλίας), Γρηγόρης Ζαχόπουλος (ΕΠΣ Θεσσαλίας).

(15:00) Καβάλα 86 – Άρης

Σπυρίδων Καλαϊτζήδης ( ΕΠΣ Δράμας), Κωνσταντίνος Πουλικίδης (ΕΠΣ Δράμας), Γιώργος Σπυρόγλου (ΕΠΣ Δράμας).

Β΄ κατηγορία

Σάββατο (07/01)

(17:30) Ήφαιστος Περιστερίου – Πανελευσινιακός

Σπυρίδων Τζιουβέλης (ΕΠΣ Πειραιά), Θωμάς Γιαβάσης (ΕΠΣ Πειραιά), Καλλιόπη Τζίκα (ΕΠΣ Πειραιά).

Κυριακή (08/01)

(15:00) Πιερίδες Μούσες – Αμαζόνες Δράμας

Κωνσταντίνος Μυλωνάς (ΕΠΣ Κοζάνης), Νικόλαος Ιωαννίδης (ΕΠΣ Κοζάνης), Ιωάννης Πατρίνιος (ΕΠΣ Κοζάνης).

(15:00) Πανσερραϊκή – Μαγνησιακός

Ιωάννης Γιουλάφης (ΕΠΣ Μακεδονίας), Σωτηρούλα Αμανατίδου (ΕΠΣ Μακεδονίας), Αστέριος Τεβεκέλης (ΕΠΣ Μακεδονίας).

(15:00) Μετέωρα – Αμαζόνες Καλυβίων

Δημοσθένης Αναστασίου (ΕΠΣ Καρδίτσας), Χαρίλαος Κυρίτσης (ΕΠΣ Καρδίτσας), Θεόδωρος Πουπής (ΕΠΣ Καρδίτσας).

(15:00) Αβάντες Χαλκίδας – Αγία Παρασκευή

Βασίλειος Καραταΐδης (ΕΠΣ Βοιωτίας),  Κωνσταντίνα Γραμματικού (ΕΠΣ Βοιωτίας), Αικατερίνη Βλάχου (ΕΠΣ Βοιωτίας).

Γ’ κατηγορία

Κυριακή (08/01)

(15:00) Μεντέκας Καλαμαριάς – Αγρ. Αστήρ Ημαθίας

Δημήτριος Γαϊτατζής (ΕΠΣ Σερρών), Γεώργιος Βοτζής (ΕΠΣ Σερρών), Ελευθέριος Κουζουτζίδης (ΕΠΣ Σερρών).

(15:00) Θεσπρωτός – Τρίκαλα 2011

Χαράλαμπος Αθανασίου (ΕΠΣ Άρτας), Στέφανος Παππάς (ΕΠΣ Άρτας), Δημήτριος Αραπός (ΕΠΣ Άρτας).

(15:00) Άτταλος Νέας Περάμου – Α.Ο. Λαύρας

Ανδρέας Βλάχος (ΕΠΣ Αν. Αττικής), Νικόλαος Τσέλιος (ΕΠΣ Αν. Αττικής), Σπυρίδων Χοίκας (ΕΠΣ Αν. Αττικής).

(15:00) Δόξα Πηγαδακίων Ζακύνθου – Α.Ο. Άρτας

Αθανάσιος Γραββάνης (ΕΠΣ Αχαΐας), Ιωάννης Μπίρης (ΕΠΣ Αχαΐας), Νικόλαος Παναγιωτόπουλος (ΕΠΣ Αχαΐας).

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Εθνική Νέων: Οι εκλεκτοί του Γκούμα
Εθνική Νέων: Οι εκλεκτοί του Γκούμα
ΑΕΚ: Σοκ με Τσιγκρίνσκι!
ΑΕΚ: Σοκ με Τσιγκρίνσκι!
Football League: Οι διαιτητές της 19ης αγωνιστικής
Football League: Οι διαιτητές της 19ης αγωνιστικής
Το γκολ του Μαρινάκη στην Τρίπολη
Το γκολ του Μαρινάκη στην Τρίπολη
Σημαντική Στήριξη από το Fund της Πειραιώς στη Vyra.com
Σημαντική Στήριξη από το Fund της Πειραιώς στη Vyra.com
Εκτέλεση - σοκ οδηγού ταξί στην Κηφισιά: Το νέο στοιχείο που εξετάζει η Αστυνομία
Εκτέλεση - σοκ οδηγού ταξί στην Κηφισιά: Το νέο στοιχείο που εξετάζει η Αστυνομία
Θρίλερ με το άγριο έγκλημα στην Κηφισιά - Ποιος και γιατί πυροβόλησε ταξιτζή στο κεφάλι
Θρίλερ με το άγριο έγκλημα στην Κηφισιά - Ποιος και γιατί πυροβόλησε ταξιτζή στο κεφάλι
Νέα στοιχεία για την τραγωδία στη Θήβα: Τι έδειξαν οι κάμερες ασφαλείας
Νέα στοιχεία για την τραγωδία στη Θήβα: Τι έδειξαν οι κάμερες ασφαλείας

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Περισσότερα για: Γυναικείο Ποδόσφαιρο
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης