Α.Ε. Ποντίων Ευμοίρου-Αετός Αρριανών 0-5

Το διασυρμό γνώρισε η Α.Ε. Ποντίων Ευμοίρου απο το νεοφώτιστο Αετό Αρριανών μέσα στην έδρα της, με το βαρύ 5-0!

Στο 29’ ο Μεμέτ με κοντινό πλασέ έγραψε το 0-1. Στο 24’ ο Άγγελος Χασιώτης βρέθηκε αμαρκάριστος και με σουτ από πλάγια πέτυχε το 0-2. Στο 50’ ο Χασιώτης με κοντινό πλασέ έκανε το 0-3. Στο 71’ ο Δοϊδάν με κοντινό πλασέ πέτυχε το 0-4 και στις καθυστερήσεις ο Κιουτσούκ Μεχμέτ με νέο πλασέ διαμόρφωσε το τελικό 0-5.

Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΥΜΟΙΡΟΥ: Στέλιου, Ντζομιάδης (46’ Ηλιάδης), Μωυσίδης, Ιγιαννίδης, Τζομιάδης (87’ Ναζλουχανίδης), Ταχτσίδης Γ., Μικελάντζε, Μπουλγκούρας, Δεσύλλας (74’ Ταχτσίδης Ι.), Γκαγκαΐδης.
ΑΕΤΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ: Πολυμερίδης, Λιάρας, Χουσεΐν, Σερίφογλου, Κουράκ Ερκάν, Ντελή Χουσεΐν, Μεμέτ Ε., Κιουτσούκ Μεμέτ, Χασιώτης (75’ Ιμαρδέμ), Θεοδωράκης (82’ Δουμπάς), Ισά (58’ Δοϊδάν).

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»