Φιλικό με… στήριξη Προέδρου

Ο Ήφαιστος Περιστερίου επικράτησε του Άτταλου με 4-1, σε φιλικό παιχνίδι που έγινε την Τετάρτη (30/11) στο γήπεδο της Νέας Περάμου.

Οι δύο ομάδες είχαν την ευκαιρία να παραμείνουν «ζεστές», ενόψει της κενής αγωνιστικής που έχουν αυτήν την εβδομάδα, με τον Ήφαιστο να παίρνει τη νίκη με 4-1.

Αξίζει να σημειωθεί ότι ο προπονητής του Ήφαιστου, Νίκος Λαμπράκος και οι παίκτριές του θέλησαν να ευχαριστήσουν τον πρόεδρο, Παναγιώτη Παπαχριστόπουλο, καθώς και τα μέλη του συλλόγου για την στήριξή τους, λέγοντας: «Ευχαριστούμε για την ηθική, οικονομική και υλική στήριξη που μας παρέχουν εδώ και λίγο καιρό, ο πρόεδρος του Ήφαιστου, Παναγιώτης Παπαχριστόπουλος, καθώς και η διοίκηση που εδώ και λίγο καιρό βρίσκονται κοντά μας ακόμα και στα γήπεδα».

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα