Μανδραϊκός - Πανναυπλιακός 2011 4-0

Ανετη επικράτηση του Μανδραϊκού επί του Πανναυπλιακού 2011 με 4-0 για την 3η αγωνιστική του 7ου Ομίλου στην Δ’ Εθνική

Στο  58' με εκτέλεση φάουλ ο Αλημπάς άνοιξε το σκορ μετά από ένα ημίχρονο επιθετικής δυστοκίας. Μέσα σε έξι λεπτά οι γηπεδούχοι ολοκλήρωσαν τα έργο καθώς στο 75' ο Αράπογλου, στο 78' ο Φώσκολος και στο  81' ο Ραπτόπουλος βρήκαν τον δρόμο προς τα δίκτυα και διαμόρφωσαν το τελικό 4-0.

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ (Τέλης Πιστόλης): Τζουραμάνης, Παπουτσής, Γεωργιάδης Π., Παπαπαναγιώτου, Χέλης, Ζουραβλιόβ (10' λ.τρ. Αλημπάς), Τουρνάς (21' λ.τρ. Φώσκολος), Κωνσταντινίδης, Παυλίδης, Ραπτόπουλος, Γκαβζίδης (74' Αράπογλου)

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 (Μίκι Τσίρκοβιτς): Κατσαούνης, Ταμπάκης, Ζίου, Ευθυμίου (85' Ζαχαράκης), Γκολέμης (53' Παπούλιας 65' λ.τρ. Καραγκούνης), Καραμάνος, Αγγελόπουλος, Μαρίνης, Λούπας, Μπάρδης, Νικολέτος

Ο Ολυμπιονίκης της πάλης Στίβεσον υπογράφει στο NFL
Champions League: Η απονομή του 15ου στην Ρεάλ - Έτσι «σκότωσε» τη Ντόρτμουντ (videos)
Champions League:Το 15ο για τη Ρεάλ Μαδρίτης, το 5ο του Αντσελότι!
Champions League, Ντόρτμουντ - Ρεάλ Μαδρίτης 0-2: Σήκωσε το 15ο η «Βασίλισσα»