Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Δ’ Εθνικής και του 2ου ομίλου. Διαβάστε όλο το πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

1η αγωνιστική 16η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Οδυσσέας Κορδελιού

Μακεδονικός-Καμπανιακός

Κιλκισιακός-Διγενής Λακκώματος

Νέα Καλλικράτεια-Ηρακλής

Δόξα Πενταλόφου-Αχιλλέας Τριανδρίας

Εθνικός Αγιονερίου-Δόξα Χέρσου

Ολυμπιακός Κυμίνων-Εθνικός Σοχού

Ρεπό: Απόλλων Αρναίας

2η αγωνιστική 17η

Απόλλων Αρναίας-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Οδυσσέας Κορδελιού-Μακεδονικός

Καμπανιακός-Νέα Καλλικράτεια

Διγενής Λακκώματος-Δόξα Πενταλόφου

Ηρακλής-Εθνικός Αγιονερίου

Αχιλλέας Τριανδρίας-Εθνικός Σοχού

Δόξα Χέρσου-Ολυμπιακός Κυμίνων

Ρεπό: Κιλκισιακός

3η αγωνιστική 18η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Μακεδονικός

Κιλκισιακός-Απόλλων Αρναίας

Νέα Καλλικράτεια-Οδυσσέας Κορδελιού

Εθνικός Αγιονερίου-Καμπανιακός

Εθνικός Σοχού-Διγενής Λακκώματος

Ολυμπιακός Κυμίνων-Ηρακλής

Αχιλλέας Τριανδρίας-Δόξα Χέρσου

Ρεπό: Δόξα Πενταλόφου

4η αγωνιστική 19η

Κιλκισιακός-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Μακεδονικός-Νέα Καλλικράτεια

Απόλλων Αρναίας-Δόξα Πενταλόφου

Οδυσσέας Κορδελιού-Εθνικός Αγιονερίου

Καμπανιακός-Ολυμπιακός Κυμίνων

Διγενής Λακκώματος-Δόξα Χέρσου

Ηρακλής-Αχιλλέας Τριανδρίας

Ρεπό: Εθνικός Σοχού

5η αγωνιστική 20ή

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Νέα Καλλικράτεια

Δόξα Πενταλόφου-Κιλκισιακός

Εθνικός Αγιονερίου-Μακεδονικός

Εθνικός Σοχού-Απόλλων Αρναίας

Ολυμπιακός Κυμίνων-Οδυσσέας Κορδελιού

Αχιλλέας Τριανδρίας-Καμπανιακός

Διγενής Λακκώματος-Ηρακλής

Ρεπό: Δόξα Χέρσου

6η αγωνιστική 21η

Δόξα Πενταλόφου-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Νέα Καλλικράτεια-Εθνικός Αγιονερίου

Κιλκισιακός-Εθνικός Σοχού

Μακεδονικός-Ολυμπιακός Κυμίνων

Απόλλων Αρναίας-Δόξα Χέρσου

Οδυσσέας Κορδελιού-Αχιλλέας Τριανδρίας

Καμπανιακός-Διγενής Λακκώματος

Ρεπό: Ηρακλής

7η αγωνιστική 22η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Εθνικός Αγιονερίου

Εθνικός Σοχού-Δόξα Πενταλόφου

Ολυμπιακός Κυμίνων-Νέα Καλλικράτεια

Δόξα Χέρσου-Κιλκισιακός

Αχιλλέας Τριανδρίας-Μακεδονικός

Ηρακλής-Απόλλων Αρναίας

Διγενής Λακκώματος-Οδυσσέας Κορδελιού

Ρεπό: Καμπανιακός

8η αγωνιστική 23η

Εθνικός Σοχού-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Εθνικός Αγιονερίου-Ολυμπιακός Κυμίνων

Δόξα Πενταλόφου-Δόξα Χέρσου

Νέα Καλλικράτεια-Αχιλλέας Τριανδρίας

Κιλκισιακός-Ηρακλής

Μακεδονικός-Διγενής Λακκώματος

Απόλλων Αρναίας-Καμπανιακός

Ρεπό: Οδυσσέας Κορδελιού

9η αγωνιστική 24η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Ολυμπιακός Κυμίνων

Δόξα Χέρσου-Εθνικός Σοχού

Αχιλλέας Τριανδρίας-Εθνικός Αγιονερίου

Ηρακλής-Δόξα Πενταλόφου

Διγενής Λακκώματος-Νέα Καλλικράτεια

Καμπανιακός-Κιλκισιακός

Οδυσσέας Κορδελιού-Απόλλων Αρναίας

Ρεπό: Μακεδονικός

10η αγωνιστική 25η

Δόξα Χέρσου-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Ολυμπιακός Κυμίνων-Αχιλλέας Τριανδρίας

Εθνικός Σοχού-Ηρακλής

Εθνικός Αγιονερίου-Διγενής Λακκώματος

Δόξα Πενταλόφου-Καμπανιακός

Κιλκισιακός-Οδυσσέας Κορδελιού

Μακεδονικός-Απόλλων Αρναίας

Ρεπό: Νέα Καλλικράτεια

11η αγωνιστική 26η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Αχιλλέας Τριανδρίας

Ηρακλής-Δόξα Χέρσου

Διγενής Λακκώματος-Ολυμπιακός Κυμίνων

Καμπανιακός-Εθνικός Σοχού

Οδυσσέας Κορδελιού-Δόξα Πενταλόφου

Απόλλων Αρναίας-Νέα Καλλικράτεια

Μακεδονικός-Κιλκισιακός

Ρεπό: Εθνικός Αγιονερίου

12η αγωνιστική 27η

Ηρακλής-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Αχιλλέας Τριανδρίας-Διγενής Λακκώματος

Δόξα Χέρσου-Καμπανιακός

Εθνικός Σοχού-Οδυσσέας Κορδελιού

Εθνικός Αγιονερίου-Απόλλων Αρναίας

Δόξα Πενταλόφου-Μακεδονικός

Νέα Καλλικράτεια-Κιλκισιακός

Ρεπό: Ολυμπιακός Κυμίνων

13η αγωνιστική 28η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Διγενής Λακκώματος

Καμπανιακός-1Απόλλων Αρναίας

Οδυσσέας Κορδελιού-Δόξα Χέρσου

Απόλλων Αρναίας-Ολυμπιακός Κυμίνων

Μακεδονικός-Εθνικός Σοχού

Κιλκισιακός-Εθνικός Αγιονερίου

Νέα Καλλικράτεια-Δόξα Πενταλόφου

Ρεπό: Αχιλλέας Τριανδρίας

14η αγωνιστική 29η

Καμπανιακός-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Ηρακλής-Οδυσσέας Κορδελιού

Αχιλλέας Τριανδρίας-Απόλλων Αρναίας

Δόξα Χέρσου-Μακεδονικός

Ολυμπιακός Κυμίνων-Κιλκισιακός

Εθνικός Σοχού-Νέα Καλλικράτεια

Εθνικός Αγιονερίου-Δόξα Πενταλόφου

Ρεπό: Διγενής Λακκώματος

15η αγωνιστική 30ή

Οδυσσέας Κορδελιού-Καμπανιακός

Απόλλων Αρναίας-Διγενής Λακκώματος

Μακεδονικός-Ηρακλής

Κιλκισιακός-Αχιλλέας Τριανδρίας

Νέα Καλλικράτεια-Δόξα Χέρσου

Δόξα Πενταλόφου-Ολυμπιακός Κυμίνων

Εθνικός Αγιονερίου-Εθνικός Σοχού

Ρεπό: ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Κάναντι: «Ανυπομονώ για τον Ολυμπιακό»
Κάναντι: «Ανυπομονώ για τον Ολυμπιακό»
Διπλό χτύπημα από τα Τρίκαλα!
Διπλό χτύπημα από τα Τρίκαλα!
Χωρίς Φελαϊνί η Μάντσεστερ Γ. με ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Χωρίς Φελαϊνί η Μάντσεστερ Γ. με ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Γιαννακόπουλος: «Δεν βγαίνουν τα νούμερα, τέλος το PAO Foundation»
Γιαννακόπουλος: «Δεν βγαίνουν τα νούμερα, τέλος το PAO Foundation»
Έχει σημασία να αποκτήσεις αναγνωρισμένο πτυχίο από το πρώτο Business School στην Ελλάδα
Έχει σημασία να αποκτήσεις αναγνωρισμένο πτυχίο από το πρώτο Business School στην Ελλάδα
Καιρός - Έκτακτο δελτίο από την ΕΜΥ: Έρχονται βροχές και καταιγίδες
Καιρός - Έκτακτο δελτίο από την ΕΜΥ: Έρχονται βροχές και καταιγίδες
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Περισσότερα
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης