Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Δ’ Εθνικής και του 2ου ομίλου. Διαβάστε όλο το πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

1η αγωνιστική 16η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Οδυσσέας Κορδελιού

Μακεδονικός-Καμπανιακός

Κιλκισιακός-Διγενής Λακκώματος

Νέα Καλλικράτεια-Ηρακλής

Δόξα Πενταλόφου-Αχιλλέας Τριανδρίας

Εθνικός Αγιονερίου-Δόξα Χέρσου

Ολυμπιακός Κυμίνων-Εθνικός Σοχού

Ρεπό: Απόλλων Αρναίας

2η αγωνιστική 17η

Απόλλων Αρναίας-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Οδυσσέας Κορδελιού-Μακεδονικός

Καμπανιακός-Νέα Καλλικράτεια

Διγενής Λακκώματος-Δόξα Πενταλόφου

Ηρακλής-Εθνικός Αγιονερίου

Αχιλλέας Τριανδρίας-Εθνικός Σοχού

Δόξα Χέρσου-Ολυμπιακός Κυμίνων

Ρεπό: Κιλκισιακός

3η αγωνιστική 18η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Μακεδονικός

Κιλκισιακός-Απόλλων Αρναίας

Νέα Καλλικράτεια-Οδυσσέας Κορδελιού

Εθνικός Αγιονερίου-Καμπανιακός

Εθνικός Σοχού-Διγενής Λακκώματος

Ολυμπιακός Κυμίνων-Ηρακλής

Αχιλλέας Τριανδρίας-Δόξα Χέρσου

Ρεπό: Δόξα Πενταλόφου

4η αγωνιστική 19η

Κιλκισιακός-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Μακεδονικός-Νέα Καλλικράτεια

Απόλλων Αρναίας-Δόξα Πενταλόφου

Οδυσσέας Κορδελιού-Εθνικός Αγιονερίου

Καμπανιακός-Ολυμπιακός Κυμίνων

Διγενής Λακκώματος-Δόξα Χέρσου

Ηρακλής-Αχιλλέας Τριανδρίας

Ρεπό: Εθνικός Σοχού

5η αγωνιστική 20ή

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Νέα Καλλικράτεια

Δόξα Πενταλόφου-Κιλκισιακός

Εθνικός Αγιονερίου-Μακεδονικός

Εθνικός Σοχού-Απόλλων Αρναίας

Ολυμπιακός Κυμίνων-Οδυσσέας Κορδελιού

Αχιλλέας Τριανδρίας-Καμπανιακός

Διγενής Λακκώματος-Ηρακλής

Ρεπό: Δόξα Χέρσου

6η αγωνιστική 21η

Δόξα Πενταλόφου-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Νέα Καλλικράτεια-Εθνικός Αγιονερίου

Κιλκισιακός-Εθνικός Σοχού

Μακεδονικός-Ολυμπιακός Κυμίνων

Απόλλων Αρναίας-Δόξα Χέρσου

Οδυσσέας Κορδελιού-Αχιλλέας Τριανδρίας

Καμπανιακός-Διγενής Λακκώματος

Ρεπό: Ηρακλής

7η αγωνιστική 22η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Εθνικός Αγιονερίου

Εθνικός Σοχού-Δόξα Πενταλόφου

Ολυμπιακός Κυμίνων-Νέα Καλλικράτεια

Δόξα Χέρσου-Κιλκισιακός

Αχιλλέας Τριανδρίας-Μακεδονικός

Ηρακλής-Απόλλων Αρναίας

Διγενής Λακκώματος-Οδυσσέας Κορδελιού

Ρεπό: Καμπανιακός

8η αγωνιστική 23η

Εθνικός Σοχού-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Εθνικός Αγιονερίου-Ολυμπιακός Κυμίνων

Δόξα Πενταλόφου-Δόξα Χέρσου

Νέα Καλλικράτεια-Αχιλλέας Τριανδρίας

Κιλκισιακός-Ηρακλής

Μακεδονικός-Διγενής Λακκώματος

Απόλλων Αρναίας-Καμπανιακός

Ρεπό: Οδυσσέας Κορδελιού

9η αγωνιστική 24η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Ολυμπιακός Κυμίνων

Δόξα Χέρσου-Εθνικός Σοχού

Αχιλλέας Τριανδρίας-Εθνικός Αγιονερίου

Ηρακλής-Δόξα Πενταλόφου

Διγενής Λακκώματος-Νέα Καλλικράτεια

Καμπανιακός-Κιλκισιακός

Οδυσσέας Κορδελιού-Απόλλων Αρναίας

Ρεπό: Μακεδονικός

10η αγωνιστική 25η

Δόξα Χέρσου-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Ολυμπιακός Κυμίνων-Αχιλλέας Τριανδρίας

Εθνικός Σοχού-Ηρακλής

Εθνικός Αγιονερίου-Διγενής Λακκώματος

Δόξα Πενταλόφου-Καμπανιακός

Κιλκισιακός-Οδυσσέας Κορδελιού

Μακεδονικός-Απόλλων Αρναίας

Ρεπό: Νέα Καλλικράτεια

11η αγωνιστική 26η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Αχιλλέας Τριανδρίας

Ηρακλής-Δόξα Χέρσου

Διγενής Λακκώματος-Ολυμπιακός Κυμίνων

Καμπανιακός-Εθνικός Σοχού

Οδυσσέας Κορδελιού-Δόξα Πενταλόφου

Απόλλων Αρναίας-Νέα Καλλικράτεια

Μακεδονικός-Κιλκισιακός

Ρεπό: Εθνικός Αγιονερίου

12η αγωνιστική 27η

Ηρακλής-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Αχιλλέας Τριανδρίας-Διγενής Λακκώματος

Δόξα Χέρσου-Καμπανιακός

Εθνικός Σοχού-Οδυσσέας Κορδελιού

Εθνικός Αγιονερίου-Απόλλων Αρναίας

Δόξα Πενταλόφου-Μακεδονικός

Νέα Καλλικράτεια-Κιλκισιακός

Ρεπό: Ολυμπιακός Κυμίνων

13η αγωνιστική 28η

ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Διγενής Λακκώματος

Καμπανιακός-1Απόλλων Αρναίας

Οδυσσέας Κορδελιού-Δόξα Χέρσου

Απόλλων Αρναίας-Ολυμπιακός Κυμίνων

Μακεδονικός-Εθνικός Σοχού

Κιλκισιακός-Εθνικός Αγιονερίου

Νέα Καλλικράτεια-Δόξα Πενταλόφου

Ρεπό: Αχιλλέας Τριανδρίας

14η αγωνιστική 29η

Καμπανιακός-ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Ηρακλής-Οδυσσέας Κορδελιού

Αχιλλέας Τριανδρίας-Απόλλων Αρναίας

Δόξα Χέρσου-Μακεδονικός

Ολυμπιακός Κυμίνων-Κιλκισιακός

Εθνικός Σοχού-Νέα Καλλικράτεια

Εθνικός Αγιονερίου-Δόξα Πενταλόφου

Ρεπό: Διγενής Λακκώματος

15η αγωνιστική 30ή

Οδυσσέας Κορδελιού-Καμπανιακός

Απόλλων Αρναίας-Διγενής Λακκώματος

Μακεδονικός-Ηρακλής

Κιλκισιακός-Αχιλλέας Τριανδρίας

Νέα Καλλικράτεια-Δόξα Χέρσου

Δόξα Πενταλόφου-Ολυμπιακός Κυμίνων

Εθνικός Αγιονερίου-Εθνικός Σοχού

Ρεπό: ΠΑΟΚ Γιαννιτσών

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Γουότφορντ: Ανακοινώθηκε ο Σίλβα!
Γουότφορντ: Ανακοινώθηκε ο Σίλβα!
ΠΑΟΚ: Επιβεβαίωση! Ο Παπαθεοδώρου στο… τιμόνι!
ΠΑΟΚ: Επιβεβαίωση! Ο Παπαθεοδώρου στο… τιμόνι!
Οριστικά χωρίς Γλύκο ο ΠΑΟΚ!
Οριστικά χωρίς Γλύκο ο ΠΑΟΚ!
Άρης: Προβλήματα εν όψει ΑΕΚ
Άρης: Προβλήματα εν όψει ΑΕΚ
Λουκάς Παπαδήμος - ΕΛ.ΑΣ.: Εξετάζεται το ενδεχόμενο το «αόρατο» τρομο-δέμα να πέρασε από τη Βουλή
Λουκάς Παπαδήμος - ΕΛ.ΑΣ.: Εξετάζεται το ενδεχόμενο το «αόρατο» τρομο-δέμα να πέρασε από τη Βουλή
Γιατί δεν θα γίνει ποτέ διαγραφή χρέους
Γιατί δεν θα γίνει ποτέ διαγραφή χρέους
Λουκάς Παπαδήμος: Παραμένει στην Εντατική - Εξιτήριο πήραν οι συνοδοί του
Λουκάς Παπαδήμος: Παραμένει στην Εντατική - Εξιτήριο πήραν οι συνοδοί του
Ανατροπή λεωφορείου με μαθητές στις Σέρρες – Δεκατέσσερις τραυματίες
Ανατροπή λεωφορείου με μαθητές στις Σέρρες – Δεκατέσσερις τραυματίες

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Περισσότερα
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης