ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός 2-1 (Κ17)

Τη δεύτερη νίκη του σε ισάριθμα παιχνίδια πέτυχε η ομάδα Κ17 του ΠΑΣ Γιάννινα επί του Παναιτωλικού για τη 2η αγωνιστική του 1ου γύρου του Βορείου ομίλου της Super League Κ17.

Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι στο πρώτο ημίχρονο και κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ στο 20' με τον Καμποσιώρη.

Στο δεύτερο ημίχρονο, ο Παναιτωλικός ξεκίνησε καλύτερα, με στόχο την ισοφάριση, ωστόσο η ομάδα των Ιωαννίνων ήταν αυτή που έφτασε και πάλι στο γκολ, ξανά με τον Καμποσιώρη, ο οποίος έκανε το 2-0 στο 58'.

Το μόνο που κατάφερε η ομάδα του Αγρινίου ήταν να μειώσει το σκορ σε 2-1 στο 79' με γκολ του Γιαχάλη.