Μουντιάλ 2022: Ξέσπασε σε κλάματα ο Ίνμπομ Χουάνγκ του Ολυμπιακού (video)

Μουντιάλ 2022: Ο άσος του Ολυμπιακού, Ίνμπομ Χουάνγκ λύγισε μετά το τέλος του αγώνα Νότια Κορέα-Γκάνα.

Η Νότια Κορέα ηττήθηκε από την Γκάνα 3-2 για τη δεύτερη αγωνιστική του Μουντιάλ 2022 και την τελευταία αγωνιστική θα παίξει τα ρέστα της για την πρόκριση στα νοκ-άουτ κόντρα στην Πορτογαλία του Κριστιάνο Ρονάλντο, με τις πιθανότητες να μην είναι υπέρ της.

Μετά τη λήξη του ματς ο Ίνμπομ Χουάνγκ του Ολυμπιακού ξέσπασε σε κλάματα, για την ήττα που υπέστη η εθνική του, παρά την υπερπροσπάθεια στο τέλος.

Νωρίτερα, μάλιστα, ο Νοτιοκορεάτης μέσος είχε χτυπήσει στο κεφάλι, μάτωσε, αλλά συνέχισε κανονικά τον αγώνα.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα