Απίστευτο! Ξέσπασε σε κλάματα ο σπίκερ της Αιγύπτου για την πρόκριση (video)

Το «παρών» στην τελική φάση του Παγκοσμίου Κυπέλλου θα δώσουν οι «Φαραώ», μετά την επική τους νίκη 2-1 επί του Κονγκό στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Μεγάλος πρωταγωνιστής για τους Αιγύπτιους ήταν ο άσος της Λίβερπουλ, ο οποίος στο 95ο λεπτό του αγώνα, ευστόχησε σε πέναλτι, με το οποίο οι γηπεδούχοι πήραν τη νίκη και εξασφάλισαν την παρουσία τους στο Μουντιάλ της Ρωσίας.

Μάλιστα, όπως μπορείτε να δείτε και στο βίντεο που ακολουθεί, μόλις ο Μοχάμεντ Σαλάχ ευστόχησε στο πέναλτι, ο σπίκερ της τηλεόρασης της Αιγύπτου, δεν άντεξε και λύγισε από την πρόκριση.

Δείτε…

Απίστευτη περιγραφή Αιγύπτιου για την πρόκριση

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή
Παναθηναϊκός AKTOR: "Πληγώθηκε" από τα λάθη του και από τους διαιτητές και break η Μακάμπι
Χαμός στο NBA: Ο αδερφός του Γιόκιτς έριξε μπουνιά σε θεατή στο Νάγκετς – Λέικερς (video)
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Προπονήθηκαν Γκατσίνοβιτς, Στάνκοβιτς, πριν το ντέρμπι κορυφής στη Super League