Χαμός στη Λαμία με το γκολ-οφσάιντ του Μπουλούλη

Πέντε παίκτες της Λαμίας ήταν εκτεθειμένοι στη φάση όπου η Λαμία έκανε το 1-0 κόντρα στον Πανσερραϊκό αλλά ο επόπτης μάλλον είχε αλλού την προσοχή του!

Στο 5' ο Αυγενικού εκτέλεσε το φάουλ και ο Μπουλούλης με κεφαλιά άνοιξε το σκορ. Ωστόσο από το ριπλέι φαίνεται ξεκάθαρα πως τόσο ο σκόρερ όσο και οι άλλοι τέσσερις συμπαίκτες του ήταν οφσάιντ. Κι όλα αυτά την ώρα που ο βοηθός από την Πιερία Παναγιώτης Συμεωνίδης ήταν ακριβώς στην ίδια ευθεία!

Δείτε το βίντεο:

Λαμία - Πανσερραϊκός 1-0 από sharmanher

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα