Κόκε: «Εγώ είμαι ο τρελός ή ο κακός...»

Νέο «χτύπημα» του Σέρχιο Κόκε μετά το νέο στραβοπάτημα του Άρη στη Football League

Λίγες μέρες μετά την έντονη κριτική που άσκησε στον Νίκο Αναστόπουλο για την ήττα στη Λαμία, ο πρώην αρχηγός των «κίτρινων» σχολίασε με ειρωνικό ύφος την εκτός έδρας ισοπαλία (2-2) με τον Απόλλωνα Σμύρνης για τη 15η αγωνιστική της Stoiximan.gr Football League.

Οι Θεσσαλονικείς αν και προηγούνταν με 2-0 στη Ριζούπολη, ισοφαρίστηκαν στις καθυστερήσεις και ο Σέρχιο Κόκε εκδήλωσε την απογοήτευσή του με ειρωνικό ύφος.

«Ποποπο, αφήνω το ματς στο ημίχρονο, εύκολη νίκη... απίστευτο, αλλά καλύτερα ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ γιατί εγώ είμαι ο τρελός ή ο κακός» ανέφερε χαρακτηριστικά ο Ισπανός στον επίσημο λογαριασμό που διατηρεί στο facebook.