Football League: Το πρόγραμμα της 20ής αγωνιστικής

Football League: Το πρόγραμμα της 20ής αγωνιστικής

Σε δύο δόσεις θα διεξαχθεί η 20ή αγωνιστική της Football League, με τα παιχνίδια να ορίζονται Κυριακή (01/03) και Δευτέρα (02/03).

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Κυριακή 1 Μαρτίου

15:00 Ερμιονίδα - Φωστήρας (Δημ. Κρανιδίου)
15:00 Επισκοπή - ΑΕΚ (OTE TV, Δημ. Γήπεδο Γάλλου)

Δευτέρα 2 Μαρτίου

15:00 Απόλλων - Ηρακλής Ψαχνών (Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)
15:00 Άλιμος - Αχαρναϊκός (Δημ. Στάδιο Αγίου Δημητρίου)
16:00 Παναιγιάλειος - ΑΟ Χανιά (OTE TV, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Παναχαϊκή - Πανηλειακός δ.δ.

Ρεπό: Καλλιθέα

2ος όμιλος

Κυριακή 1 Μαρτίου

15:00 Αναγ. Καρδίτσας - Ζάκυνθος (Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
15:00 Πιερικός - Τύρναβος (Α' ΔΑΚ Κατερίνης)
15:00 Εθν. Σερρών - Ηρακλής (OTE TV, Δημ. Σερρών)
15:00 Φωκικός - Απόλλων 1926 (Δημ. Στάδιο Άμφισσας)

Δευτέρα 2 Μαρτίου

15:00 Λάρισα - Αιγινιακός (Αλκαζάρ)
18:00 Ολυμπιακός Βόλου - Λαμία (OTE TV, ΕΑΚ Βόλου)

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
«Έμφραγμα» για τη Ρόμα (video)
«Έμφραγμα» για τη Ρόμα (video)
Διαστημική Μπαρτσελόνα και πάρτι… τίτλου (video)
Διαστημική Μπαρτσελόνα και πάρτι… τίτλου (video)
Survivor 2: Τραυματίστηκε στο κεφάλι ο Στέλιος Κρητικός - Η επέμβαση του γιατρού
Survivor 2: Τραυματίστηκε στο κεφάλι ο Στέλιος Κρητικός - Η επέμβαση του γιατρού
Πήρε το ντέρμπι ο ΑΠΟΕΛ
Πήρε το ντέρμπι ο ΑΠΟΕΛ
Καιρός: Ραγδαία επιδείνωση τις επόμενες ώρες – Καταιγίδες, χιόνια και κρύο
Καιρός: Ραγδαία επιδείνωση τις επόμενες ώρες – Καταιγίδες, χιόνια και κρύο
Survivor 2: Άρχισε η μεγάλη μάχη - Αυτοί είναι οι Διάσημοι και οι Μαχητές
Survivor 2: Άρχισε η μεγάλη μάχη - Αυτοί είναι οι Διάσημοι και οι Μαχητές
Δολοφονία Στεφανάκου: Βίντεο με τη στιγμή του φονικού – «Δεν θα ζήσω για πολύ»
Δολοφονία Στεφανάκου: Βίντεο με τη στιγμή του φονικού – «Δεν θα ζήσω για πολύ»
Ο Κυριάκος Μητσοτάκης στο CNN Greece
Ο Κυριάκος Μητσοτάκης στο CNN Greece

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης