Στη διαιτησία στάθηκε ο Καλαϊτζίδης

Παράπονα για ένα πέναλτι που δεν δόθηκε υπέρ της Βέροιας εξέφρασε ο τεχνικός Δημήτρης Καλαϊτζίδης.

{textlink02}

Στη συνέντευξη Τύπου μετά την ήττα (2-1) από τον Εθνικό Αστέρα ο προπονητής της «Βασίλισσας του Βορρά», δήλωσε: «Οι συνθήκες ήταν δύσκολες λόγω του αγωνιστικού χώρου, αλλά απ’ ότι φάνηκε ήταν για μας αξεπέραστο εμπόδιο. Θεωρώ ότι «πατούσαμε» καλύτερα από τον αντίπαλο μας, που βρήκε λύσεις από δύο στημένα.

Δεν συνηθίζω να μιλάω για την διαιτησία, αλλά πρέπει να σταθώ σε μία φάση, που θεωρώ ότι διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Αναφέρομαι στην φάση του πέναλτι που δεν μας δόθηκε, αν και εκτιμώ ότι το λάθος έγινε από ένα ταλαντούχο διαιτητή που πιστεύω πολύ. Ήταν ο ορισμός του πέναλτι και θα είχαμε την ευκαιρία να προηγηθούμε στο σκορ».

Ντιναμό Ζάγκρεμπ: Πλάκωσαν στο ξύλο τον προπονητή!
Χίλιεμαρκ: «Νιώθω τέλεια στον Παναθηναϊκό»
Η ημέρα που «έσβησε» ο ηγέτης του ΟΦΗ (photos)
NBA: Έστειλαν φορτηγό με παπούτσια στον Αντετοκούνμπο για… εντυπωσιασμό! (video)
1ο Διεπιστημονικό συνέδριο ειδικής αγωγής
Τεράστια η ανταπόκριση για τη 10χρονη Νεφέλη - Συγκεντρώθηκαν τα χρήματα
Είδηση - «βόμβα»: Αλλάζουν τα όρια ταχύτητας στις Εθνικές Οδούς!
Νέες σοκαριστικές λεπτομέρειες: Οι οδηγίες του GPS προκάλεσαν το πολύνεκρο τροχαίο στη Θεσσαλονίκη;

Περισσότερα
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καρδίας: Κλείνει το Φ.Α. ο διαιτητής – Κίνδυνος «βαριάς» καμπάνας
Προς οριστική αναβολή οδεύει το παιχνίδι Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καρδίας Δημήτρης…