Πεταυράκη εις διπλούν στο Ρουφ!

Τη νίκη με 2-1 πήρε ο ΠΑΟ Ρουφ κόντρα στον Α.Ο Περιστερίου, σε φιλικό παιχνίδι που διεξήχθη στο «Δημήτρης Γιαννακόπουλος».

Οι γηπεδούχοι παρουσίασαν δύο πρόσωπα στο παιχνίδι. Στο πρώτο ημίχρονο δεν κατάφεραν να ανταπεξέλθουν στις υποχρεώσεις του αγώνα και η ομάδα του Περιστερίου άνοιξε το σκορ στο 17΄.

Ωστόσο, στην επανάληψη ο ΠΑΟ μπήκε πολύ δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και με δύο γκολ των αδερφών Πεταυράκη, πήρε τη νίκη. Στο 57΄ ο Σταύρος και στο 59΄ ο Τσαμπίκος χάρισαν την άτυπη νίκη στην ομάδα τους.

Τα «τεστ» για την ομάδα του Ρουφ δεν σταματάνε εδώ, καθώς την Τετάρτη 28/9 αντιμετωπίζει τον Ηρακλή Ψαχνών στις 16.00.

Παναθηναϊκός: Δεν παίζει στην Τούμπα ο Λέτο
ΠΑΟΚ: Απάντησε στην ΑΕΚ ο Κυριάκος
Ολυμπιακός: Η άρνηση φέρνει… plan b
Παναθηναϊκός: Βγαίνει η απόφαση
Κωνσταντίνος Μητσοτάκης: Πέθανε πλήρης ημερών ο πρώην πρωθυπουργός
Τρία συστατικά με αντικαρκινική δράση & σε ποιες τροφές θα τα βρείτε
Καιρός EMY: Ισχυρές βροχές και καταιγίδες σήμερα - Πού θα σημειωθούν τα καιρικά φαινόμενα
Συναγερμός στο Λονδίνο: Εκκενώθηκε το θέατρο Old Vic (photos+videos)