Europa League: Το γκολ της διοργάνωσης ο Ντι Μαρία - «Καθάρισε» η Γιουβέντους (videos)

Απίθανη γκολάρα του Άνχελ Ντι Μαρία στο Ναντ-Γιουβέντους.

Η Γιουβέντους έκανε εύκολα τα πράγματα κόντρα στη Ναντ από το πρώτο ημίχρονο της δεύτερης αναμέτρησης για τα νοκ άουτ ματς του Europa League.

Με την πρώτη αναμέτρηση να έχει έρθει ισόπαλη 1-1, ο Άνχελ Ντι Μαρία ήταν αυτός που ουσιαστικά «καθάρισε» το ματς με το 0-2 στο πρώτο 45λεπτο.

Αρχικά με ένα τρομερό γκολ, ίσως το καλύτερο της διοργάνωσης:

Για να ακολουθήσει κερδισμένο πέναλτι και αποβολή μετά από τακουνάκι του:

Euroleague: Σφυρίζουν το Game 4 του Παναθηναϊκού AKTOR οι διαιτητές του Game 3 του Ολυμπιακού
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός, Μεντιλίμπαρ: «Στόχος μας είναι να κερδίσουμε»
Euroleague: Η απάντηση για τις διαιτησίες στα Game 3 των Παναθηναϊκού AKTOR και Ολυμπιακού
ΑΕΚ: Ο Ζίνι υποβλήθηκε σε επέμβαση στους κοιλιακούς