Λάτσιο-Ερνάνες: «Δώσαμε τη δυνατότητα στον Παναθηναϊκό να επιβιώσει»

Η Λάτσιο ήταν αυτή που άφησε τον Παναθηναϊκό να μείνει στη διεκδίκηση των βαθμών από τη μεταξύ τους αναμέτρηση στο ΟΑΚΑ (1-1) για την τρίτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ, σύμφωνα με τον Ερνάνες.

«Παίζουμε καλά στο ξεκίνημα της σεζόν και μέχρι τώρα έχουμε θετικά αποτελέσματα. Θα πρέπει να βελτιώσουμε μερικά πράγματα ακόμα, για παράδειγμα δώσαμε την δυνατότητα στον Παναθηναϊκό να επιβιώσει. Από εδώ και μπρος θα πρέπει να είμαστε πιο αποφασιστικοί και να σκοτώνουμε τον αντίπαλο!», ήταν τα λόγια του Βραζιλιάνου άσου των Ιταλών.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα